PHolly

Regisztráció dátuma: 2015. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Burberry Brit Sheer

Burberry Brit Sheer
2016. december 4.

18 éves korom óta a Go-To illatom, annyira szerelem volt első szimatra. Ha jól számolom a 4. üvegemet fogyasztom. Természetesen más illatokkal variálva, de ő a polc állandó tagja.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2016. december 4.

Hónapokkal ezelőtt remekül elszórakotam a design-on, majd magamra fújtam és azt hittem lefordulok. Azonnal vissza is tettem, hogy az üvegnél ér véget a pozitívumok száma.
Aztán nem sokára megint kipróbáltam és elkezdett tetszeni. Már azon kaptam magam, hogy az első negatív élmény ellenére újra és újra próbálom. Végül most elszakadt a türelem, haza kellett hoznom. Őszületes szerelem a kis drága. Imádom az illatát, dögös, csajos, hipe ide vagy oda, magamon egyszerűen imádom. Egyélrtelműen új kedvenc.

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2016. december 4.

Kettő napja használom és majd updatelek is, de máris teljes a szerelem. Kifogytam a Carmexből és sehogy sem sikerült olyan üzlet közelébe jutnom, ahol árultak volna így az Auchanban felkaptam őt, 790 forintért! Gondoltam megteszi, amíg eljutok a szokásosig. Hát mostantól kezdve felváltva fogom használni őket.
Az illata és íz íze furcsán vanilliás, édeskés, de nekem bejön. Szeretek bőven feltenni, a zsírosabb-tapadósabb érzet ellenére, de pár perc alatt felszívódik és istenien rendbe is teszi az ajkaim. Egyértelműen új kedvenc!