piccem

Regisztráció dátuma: 2014. április 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 10.
Bőrtípus: Zsíros

Carmex Watermelon Lip Balm SPF15

Carmex Watermelon Lip Balm SPF15
2020. június 2.

Szerelem!🥰
Az illata zsenialis, hatasa a jol bevalt carmex, most nyarra alapdarab nalam, imadom!

Balea Copacabana Shimmer Lotion

Balea Copacabana Shimmer Lotion
2020. május 20.

Nem ertem a sok negativ velemenyt hogy nem apol igy jottem felpontozni szegenyt. Az en borom brutal szaraz mindentol es semmi sem hidratalja de ettol a testapolotol nagyon finom puha es selymes lesz😊 az illatat egyszeruen imadom es a csillogas nalam nyaron kotelezo. Bar a csillamok elegge megvicceltek az elso hasznalatkor, bekentem a karomat es semmi, nezem sehol egy csillam. Bekentem megegyszer hat mondom ez oriasi de nem latok meg mindig semmit. Aztan mentem dolgozni es masik megvilagitasban egyszercsak elobukkant a millio csillam😅 Nagyon apro szemuek nem azok a bazi nagy darabok es nem minden fenyben latszodik 😄 Kivancsian varom napsutesben hogy fog mutatni😊

Dior Sauvage

Dior Sauvage
2019. február 9.

Miért van az hogy női illatokban negyed annyi sem tetszik mint a hímeknek gyártott vonalon?! :( Ez az egyik legeslegjobb! Csak férfias férfiakon tudom elképzelni, vagány, mindent elsöprő, könyörtelen egyedeken, akik a falhoz vágnak ha úgy kell, mint a kedves exem akin megszerettem :) Ha megérzem valakin, akkor nagyon visszafogottnak kell lennem, hogy ne vessem az illetőre magam...létezik olyan, hogy illat fétish?..