pici24

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2019. március 20.

Már 2 flakonnal elhasználtam belőle. Az illata kellemes, nem hagy maga után nyomot. Egy picit sprőddé teszi a hajat, de a zsírosságot teljes mértékben megszünteti. Egy napot szoktam vele nyerni. Ha reggel befújom vele a hajam, akkor este már mosom is meg, nem várok vele tovább, mert az érzékeny fejbőröm olyan hosszú ideig nem szereti, elkezdi egy kicsit irritálni, mely viszketésben, és a fejbőr kiszáradásában nyilvánul meg. Mikor nincs idő hajat mosni SOS megoldásként teljes mértékben megfelel.

Richtofit Sport

Richtofit Sport
2019. március 20.

Nagyon zsíros krém, így idő kell, hogy beszívódjon. A bőrt nem irritálja. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó. Leggyakrabban a vállaimra használom, mikor egy stresszesebb nap után nagyon fáj. Másnap reggelre megnyugtatja, és ellazítja az izmaimat. Nagyon szeretem, mert használ és nincs mellékhatás. Állandó helye van a polcon. :)

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. március 20.

2 és fél hete használom a krémet, így, gondoltam már kellően megismerkedtem vele és megírom a tapasztalataimat.
Első körben számomra is meglepő volt a krém 50 ml-es kiszerelése, de mivel ilyen nagy adag, így bátran, bőségesen használom reggel és este. A csomagolása tetszik, egyszerű, letisztult, számomra megnyerő. A tető letekerését követően egy műanyag fedővel találja szembe magát az ember, nekem ez a kis fedő kb. a 3. nap után a tetőhöz ragadt, így azzal nem kell bajlódni, nem is távolítottam el. A krém könnyű, zselés, géles textúrájú. Van benne illatanyag, így egy kicsit megijedtem, hogy nem fogja-e csípni a szemem, de szerencsére nem irritálta. A krémet könnyű eloszlatni, felszívódása pár percet vesz igénybe, persze ez a mennyiségtől is függ. Felkenéskor egy kis hűsítő érzést tapasztaltam, viszont nem pirosodtam ki. A krém eldolgozását követően, mikor már szinte teljesen beszívta a bőröm, akkor először egy kis ragacsos érzés marad utána, de 1-2 percen belül ez is elmúlik, és a bőröm selymes, puha lesz. A karikákat nem tüntette el a szemem alól, viszont a mimikai ráncaimon valamelyest segített, hidratáltabb lett a bőröm. Összességében jó kis krém, de az illatanyagot én kivenném belőle, mert bár kellemes, de időnként sok.

2019.02.21.Update 1:
Lassan újabb két hét telt el. Irritációt továbbra sem okoz. A kb. egy hónap alatt hidratáltabb lett a szemkörnyékem, a mimikai ráncaim is halványodtak egy kicsit. A karikákat maradéktalanul továbbra sem tüntette el, de ettől függetlenül változatlanul jó kis krémnek tartom.

2019.03.20 Update 2:
Ismét eltelt egy hónap, bőséges reggeli és esti használat mellett még félig van a tégely. Továbbra sem okoz irritációt, szépen hidratál, bár még mindig maradtak mimikai ráncaim. Amit viszont meglepve tapasztaltam, hogy az alsó szempilláim hatalmasra nőttek az elmúlt hetekben, amit nem tudok másnak tulajdonítani, mivel már hónapok óta nem használok olajat a szempilláimra és a szemkörnyékemre, valamint semmilyen szépség vagy egyéb vitamint nem szedek egy jó ideje. Így ennek hatására kb. 1-2 hete elkezdtem esténként a szemöldökömet is kenni ezzel a krémmel. Remélem, hogy néhány hét elteltével be tudok majd számolni róla, hogy azokon a helyeken is visszanőtt a szemöldököm, ahol korábban rendszeres ápolást követően sem a ricinus, sem az e-vitamin olaj nem segített. Amennyiben így lesz, akkor lesz Update 3 is és megkapja az 5 csillagot. :)

1 MÁRKA