Piciandi

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2019. január 29.

Parfümallergiám van, és imádom ezt a krémet. Hidratál mindenhol, nem fényesít a T-zónában, kellemes könnyü, hideg, gél szerü krém. Már csak ezt használom. Remélem télen is elég lesz. Ha lehetne akkor 10 pontot kapna.

Ui: még mindíg imádom, de sajnos télen kevés. Nyáron megint elöveszem, már elöre örülök neki!

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2018. július 30.

Nagyon nagyon megszerettem. Mindíg újra fogom venni, nem érdekel az ára! Leszárítja és remekül fedi a pattanásokat, a kezdödöket visszafordítja és ahol sokszor kijönnek oda extra kenek kicsit és azóta alig jön, így megelözésre is kiváló! A szine egész jól illik az arcomhoz, még most nyáron is. Én el szoktam picit az ujjammal maszatolni, úgy jobban tetszik. 10 pont

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. július 30.

Ez volt az elsö szárazsamponom. Egy mintát vettem meg a Dm-ben, teljes bizalmatlansággal. Mikor ráfújtam a hajtövemre elöször halálra rémültem, majd páromnak megmutatva jót nevettünk fehér hajamon. A disznóször fésüvel estem neki pár perc hatásszünet után ami szépen leszedi a fejbörröl és a hajról is a fehér por maradványt. Plusz egy napig teljesen elfogadhatóan néz ki töle a hajam. Mivel lusta és feledékeny is vagyok ez hatalmas segítség nekem. Bátran ajánlom mindenkinek. Az illata picit erös de fincsi.

Update:
Sajnos kikezdi a fejböröm valószínüleg a parfümallergia itt is a ludas. Viszont az illata idövel nagyon kikészít, ezért egy minusz pont.