PiciBrigii

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé
2019. július 9.

Ma használtam először, de már most tudom, hogy nagyon jóban leszünk. Elképesztően kicsi mennyiség is bőven elég, nagyon könnyű eloszlatni. Teljesen jól csúszik rajta a borotva, szerintem többször veszem újra. :) Az ára először nem annyira tetszett, de ha ilyen kevés elég belőle, akkor szinte ingyen dobják az ember után.

Gillette Venus Embrace Borotva

Gillette Venus Embrace Borotva
2019. július 9.

Mindig eldobható borotvákat használtam, és meguntam, hogy úgy néz ki után a szőrtelenített felület ahogy... Akartam egy normális borotvát, hátha az segít, erre esett a választásom. Egyszer használtam csak, de nagyon jó!! Eléggé siettem és mégse vágtam meg semmimet, a már meglévő (eldobható borotva okozta) "sebeket", kipattogzott részeket nem bántotta, holott ezeket a részeket az eldobható borotvák mindig csúnyán felsértették. Nem kell 20-szor átmenni egy részen, egyből eltávolít minden szőrt, nem érzem egyébként utána száraznak a lábaim pl. Eddig csillagos ötös, remélem a fejét/ pengéket nem kell túl gyakran cserélni, de még updatelek. :)

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. május 13.

Vegyesek az érzéseim. Az évek alatt többször vettem újra, mert sokáig elég, és jobbat eddig nem találtam. Szépen lejön, nem tépi a bőrt, de én úgy veszem észre, hogy nem igazán távolítja el a mitesszereket. Viszont utána mindig olyan "tiszta bőr" érzésem van, és ha ezt használom az arcápolási rutinom előtt, jobb eredményt érek el, szóval valamit mégis csak csinál.