picicsibi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2015. július 29.

Ez egy nagyon szuper kis termék! Sokáig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e, de szerencsére beszereztem egyet. :)
Vastag szálú,sok és hosszú hajam van és még így is megmaradnak másnapra a hullámok, pedig attól tartottam, hogy kilógja magát...szerencsére kellemeset csalódtam! :) és nem utolsó az sem, hogy könnyű vele dolgozni! Ez tényleg csodaszer! :)

Avon Márványos Arcpirosító

Avon Márványos Arcpirosító
2015. július 29.

Amikor az előző pirosítóm kifogyóban volt, attól tartottam,hogy nem fogok hasonló színűt találni (a régi pirosítómat sajnos kivonták a forgalomból) de szerencsére megtaláltam ezt. Nekem nagyon tetszik a színe, világos bőröm és hajam van amihez szerintem nagyon jól passzol, sokan dicsérik is.
Már csak abban reménykedem, hogyha ez kifogy még kapható lesz és nem kell újra kutakodnom egy hasonló szín után.

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre
2014. november 5.

Szépen el lehet dolgozni, a fedésével is teljesen meg vagyok elégedve, nem is tudom mikor használtam utoljára a "rendes" Astor alapozómat,pedig azt is szeretem,de a hétköznapokra szívesebben használom ezt. Sajnos a T-vonalam egy idő után kifényesedik, de hát nem is vártam azt, hogy egész nap matt lesz tőle a bőröm,szerintem ez nem a termék hibája, kinek milyen bőre van...Az ára is szuper, minden szuper! :)
Csodaszer akkor lenne, ha nem fényesedne a bőröm, így 4*-ot adok! :)