Picieri

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2019. augusztus 11.

Sok TO termékem van, és mivel hámlasztok is, így muszáj volt beszerezni egy fényvédőt is, és erre esett a választásom. Az állaga testes, nekem tetszik az illata valamiért :D a színe valóban szürkés-fehér, felkenve tényleg fehéres bőrszínt produkál. Bár én telég keveset szoktam kenni belőle, nem vastagon, jól bemasszírozom, utána már kevésbé látványos. Nálam jól teljesített, túránál nem égett le a fejem és nem is fénylett át, aminek külön örültem, mert az előző naptejektől mindig zsírban úszott a fejem és az összestől olyan ragyáim lettek, hogy küzdöttem velük utána hetekig. Ettől nincs ilyen. A lemosás, vagy hogy is mondjam, eltávolítás már macerásabb, annak ellenére, hogy vékony rétegben kenem, ha a lemosásnál víz éri, kifehéredik és alig jön le. Mintha kicsit csak feloldaná a tetejét, de lejönni nem jön. Érdekes. Ezektől eltekintve jó terméknek tartom, de a legjobb az lenne, ha színezett lenne...sztem sokak problémáján enyhítene. :)

Sundance Karotinos Napozó Spray SPF15

Sundance Karotinos Napozó Spray SPF15
2019. augusztus 11.

Szeretem, mert kedvező az ára, hamarabb leszek barna tőle. Hígabb, mint a krémes verziók, így nekem ez hamarabb beszívódik, és kevésbé maradok utána ragacsos tőle. Én nem vettem még észre, hogy fogta volna a ruhát.

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2019. június 4.

Életem első Chanel illata, és remélem nem az utolsó! :) Megfoghatatlan friss illat, igazi nyári szerelem, olyan ellenállhatatlannak érzem tőle magam tőle, felpezsdít, szexi, vonzó és érzéki nővé varázsol. Eddig minden pasinak tetszett rajtam. Különleges és egyedi, imádom! :)

2 ÖSSZETEVŐ