Picieri

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Splat Biomed Charcoal Fogkrém

Splat Biomed Charcoal Fogkrém
2021. augusztus 8.

Nagyon jó termék!Fluoridmentes fogkrémet néztem, meg olyat, ami nagyjából mindenmentes és e mellett döntöttem. Nem hittem volna, hogy ennyire fehérít is, én nem is figyeltem, a kolléganőm hívta fel rá a figyelmemet, hogy sokkal fehérebb a fogam, mit használok. :) Azóta ő is vett. Biztosan újraveszem :9

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2021. július 14.

Meglepett a márka nagyszerűsége, eddig nem használtam, de szeretettem volna valami mást kipróbálni és a willowra esett a választásom a rose gold hajam festése végett. nagyon bevált! Igaz ez a krém inkább pastell árnyalatot ad neki, de a szintén indolás pink samponnal nagyon szép a végeredmény. Nekem nem csöpögött, könnyű használni.

Indola Blond Addict Pinkrose Sampon

Indola Blond Addict Pinkrose Sampon
2021. július 14.

Nekem nagyon tetszik!
Pink rosera festett hajamra vettem, hogy 2 fodrászat között is tartani tudjam a színt és nekem nagyon bevált! Elég híg, de viszonylag könnyű vele dolgozni. Miután megmosom a hajam sima samponnal utána szoktam vele is átmosni és rajtahagyni 5percet, nagyon szépen befogja. Biztosan újraveszem, meglepett, hogy ennyire jó ez a professzionális márka, nem ismertem, de már 2 terméke is meggyőzött. :)

2 ÖSSZETEVŐ