Picieri

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2020. február 25.

Az első "komolyabb" szárazsamponom, de nagyon megszerettem. Kicsit barnás színt ad a hajtöveknek, ami mosáskor látszik igazán, mert nem rémlett, hogy ennyire koszos lett volna a hajam :D Nekem tényleg kitolta egy nappal a hajmosást, és kellemes csoki illatú a haj tőle. Ha más szárazsamponokkal próbaszinten már nem leszek elégedett, biztosan visszatérek hozzá.

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon
2020. február 25.

Nekem borzasztó volt! Sajnos olyan émelyítő volt az illata, a végére már konkrétan a hányinger kerülgetett sajnos, de szerettem volna elhasználni, ha már megvettem. Reggel befújtam a hajam vele, majd estére még szörnyebb lett, nekem nagyon nem vált be sajnos, pedig hittem benne. :(

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2019. december 6.

Imádtam a helia-d bb krémjét, de mivel megszűnt így érett már a gondolat, hogy utána ezt fogom kipróbálni. Meg is rendeltem magamnak a 23-as árnyalatot, meg mellé 21-es mintát, mert féltem, hogy sötét lesz a bőrömnek a 23-as, akkor tudjam, milyen a 21-es.
Sztem a 23-as elég lesz, elég jól fed, az elején kicsit szürkés árnyalata van, köze sincs a bőröm színéhez, de aztán alakul. Nekem nem kell sok belőle, és ami meglepett, hogy a homlokomon lévő ráncokat nem emelte ki, sőt, talán tudta halványítani is, pedig mélyek. A helia-d-s bb-nél azt nem szerettem, hogy nagyon kiemelte ezeket a ráncokat, így volt, hogy oda már nem is tettem belőle. Nagyon jól tart, nekem kombinált bőröm van, igaz most tél van, de azért sokminden átfényesedik nap végére rajtam, de ennél ezt nem vettem észre, és egy elég csapatós bulit is átvészelt rajtam :D
Valóban szebb az összkép tőle, és tényleg javítja a bőrhibákat. Örülök, hogy végül emellett döntöttem, de lehet, hogy kipróbálom majd a Signature verziót is, arról is sok jót olvastam :)

2 ÖSSZETEVŐ