Picieri

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2020. július 2.

Nekem jónak tűnik, nem csíp, leszedi a sminket, nem irritál. A spirállal valóban küzdeni kell, de ez egy micellás arctisztitó, ne felejtsük el, az, hogy lehozza a sminket sztem csak bónusz, de nem kifejezetten szemfestéklemosó, szóval nem is lesz olyan hatékony, arra ott vannak a külön lemosók ;) Én ragacsosságot csak kicsit érzek, de legalább nem pattogzom ki tőle.

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2020. július 2.

Nekem az illata nagy csalódás :( a boltban még a kávé dominált, de mikor használni kezdtem, egyértelműen a vanília volt a leginkább érezhetőbb, amit én annyira nem szeretek. Maga a termék hozza a szokásos minőséget, nem szárít, kicsit hígabb az állaga, de ezzel sosem volt gondom..az illata az nagy csalódás :(((

Balea Lovely Couple Borotvahab

Balea Lovely Couple Borotvahab
2020. május 24.

Az illata nagyon finom, kellemes, de ez a csomagolás botrány. Én nem tudtam kinyomni belőle semmit, már gondolkoztam rajta, hogy visszaviszem, mert a saját márkás terméket könnyebb megreklamálni. Alig jön belőle hab, és iszonyat kevés ideig marad hab, mire szetkentem alig maradt belőle vmi, ami használható a borotvának. Balea borotvagelem volt eddig, sztem vissza is térek majd rá, mert azt jobban szerettem.

2 ÖSSZETEVŐ