picilara

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2018. november 1.

Az új változatot vettem, aminek kékesebb a csomagolása, az ára 600 Ft volt ha jól emlékszem. A hajam vállig érő, vastag szálú, egyenes, de van egy kis hullám benne. Hajmosás után a nedves hajamat fújom be vele, nem sajnálom :) Utána vizes hajjal lefekszem aludni, és reggel amikor felkelek szuper kis hullámaim lesznek. Valahányszor használom mindig dicsérik a hajam, hogy milyen klassz. :) Úgy vettem észre, hogy ha hajszárítóval próbálom ugyanazt a hatást elérni, valahogy nem sikerül olyan jól.
A használatától kissé száraz, durva tapintású lesz tőle a haj, de ehhez hozzá lehet szokni a hullámokért cserébe. Illetve ez az érzet csak a következő hajmosásig tart. Nálam a hullámok két napig látszódnak, de van hogy egy nap után inkább újra megmosom a hajam és újra befújom ezzel, hogy megint tökéletes hullámaim legyenek.
Újravettem, fogom még használni.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2018. november 1.

Hatékonyan távolítja el a sminket, bár egy kicsit azért meg kell küzdeni a vízálló szempillaspirállal. A bőrömet nem szárítja, nagyon puha, kellemes a használata után az arcom.

Mexx Pure Life

Mexx Pure Life
2018. november 1.

Imádtam az illatát, úgy éreztem megtaláltam A parfümöt. Egy üveggel tudtam elhasználni, mire újravettem volna már nem lehetett kapni :( Kár érte