Picipötty

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2018. április 21.

Nekem kissé avas mellékillatú, de jellemzően gyógynövényes jellegű, szilárd balzsamot kapunk egy ízléses csomagolásban, ami a piperepolc kiemelt dísze lehet.A doboz tetején elhelyezett kis spatulával higiénikusan ki tudjuk nyerni a tégelyből a kívánt mennyiségű terméket ( saját részemre egy nagyobb mandulányi mennyiség) , ami szépen eloszlik az arc melegétől, ha véletlenül szembe kerül nem csíp, nem irritál és vízzel érintkezve tejes állagúvá változik.
Letörlés után marad némi zsíros réteg az arcon, de az már a már habzó lemosó dolga marad. Abszolút rituális élmény ad a nap végén, a szennyeződések nagy részét eltávolítja, felkészíti az arcot a következő lépésre.
3 hét használat után nem okozott gondot, a pórusaim lassan, de biztosan tisztulnak, a bőrképem egységesebb lett.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2018. április 21.

Ennek a kisebb, 53 ml-es, tubusos változatát használom-de folyamatban van a nagyobb kiszerelés megrendelése is.
Problémás, hegesen gyógyuló, cisztás aknés bőrömet teljesen kiszárították a különböző oldatok és kezelések, valamint a hegek sem gyógyultak egyáltalán, mivel nem mertek rájuk hidratálni, mert féltem, hogy újabb pattanásokat okozok ezzel-így állandóan sebes arccal a maradék önbizalmam is elúszóban volt.
És ekkor jött képbe ez a krém: nem hagy zsíros érzetet, matt marad utána az arcbőr és a sebeim is nyom nélkül gyógyulni kezdtek: 3 hét után ki mertem az utcára menni vastag alapozóréteg és szégyenérzet nélkül.
Persze ez nem egyedül a krémnek köszönhető- double cleansing, Thayer's levendulás tonik és a CeraVe együtt formáltak sikert :)

Thayers Alcohol-Free Lavender Witch Hazel Toner

Thayers Alcohol-Free Lavender Witch Hazel Toner
2018. április 21.

Az én nagy megmentőm ez a tonik! Iherb-ről rendeltem, kb 1 hét ért alatt ért ide. Kellemes levendula illatú, alkoholmentes-3 hét alatt rendbe tudta hozni az elnyúzott, duzzadt-gyulladt képemet, a drogériás tonikomat egy laza csuklómozdulattal dobtam ki a kukába.Jól felfrissíti az arcom a bőrápolás következő lépésére, a gyulladásokat szépen lehúzza, az esetleges sebesedést szépen nyom nélkül gyógyítja.
Mióta ezzel törölöm át az arcom, eltűntek a vörös foltok, a cisztás acne is gyorsabban megadja magát a küzdelemnek.
Ez tényleg nagybetűs CSODASZER.