Picipötty

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Rocher Argánolaj & Marokkói Rózsa Hammam Testápoló

Yves Rocher Argánolaj & Marokkói Rózsa Hammam Testápoló
2020. október 17.

Ilyen volt régebben a Garnier Oil Beauty argánolajos testápolójának ,illetve testradírjának az illata, mielőtt megváltoztatták a formulát (és az illatot is) ,így elpártoltam tőle több év rendszeres használat után. Szerencsére ez a testápoló maradéktalanul tudja pótolni, tartós a hidratálás és visszahozza a kellemes emlékeket :)

Pull&Bear Phillis Parfüm

Pull&Bear Phillis Parfüm
2020. január 7.

Ma vettem egy üveggel magamnak az Aréna Plázában... ténferegtem a szombati tömegben, szememmel csak lopva érintettem a legújabb nyári kollekciót, amikor egy-egy pillanatra feloszlott az embertömeg-majd újra összeállt, mint valami unottan kúszó amőba. Ebben a lomha-forró káoszban, többórás vonatút után odakeveredtem a parfümös polchoz és az első tesztert a csuklómra fújtam...
Egy pillanat alatt az illat kiemelt a belváros forgatagából: egy tiszta, mészkősziklás tengerparton éreztem magam, hófehér nyári ruhában és a szellő simogatta a fürtjeimet...
Soha nem szerettem bele parfümbe a másodperc törtrésze alatt.
Fél perc múlva a kasszánál tettem le azt a kőkemény 4995 Ft-ot, ami egy 100 ml-es parfümért teljesen megéri.

Ki a boltból, irány a mosdó, ahol beburkoltam magam a mennyei illatfelhőbe.
Tartósságának tesztelése céljából a közel 35 fok és a közel 3 órás vonatút kitűnőnek bizonyult.

A párom kint várt az állomáson és egyből körbeszimatolt, hogy milyen illatfelhőt hoztam magammal, miután a vonatról leszállt az összepárolódott embertömeg és üdítő csókot nyomott az arcomra elismerés gyanánt.
Szerintem ennél nem kell több. :)

UPDATE: Még lehet kapni, csak szögletes üvegben , fiókos , világoszöld dobozban a Pull &Bear-ben!

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2018. április 21.

Nekem kissé avas mellékillatú, de jellemzően gyógynövényes jellegű, szilárd balzsamot kapunk egy ízléses csomagolásban, ami a piperepolc kiemelt dísze lehet.A doboz tetején elhelyezett kis spatulával higiénikusan ki tudjuk nyerni a tégelyből a kívánt mennyiségű terméket ( saját részemre egy nagyobb mandulányi mennyiség) , ami szépen eloszlik az arc melegétől, ha véletlenül szembe kerül nem csíp, nem irritál és vízzel érintkezve tejes állagúvá változik.
Letörlés után marad némi zsíros réteg az arcon, de az már a már habzó lemosó dolga marad. Abszolút rituális élmény ad a nap végén, a szennyeződések nagy részét eltávolítja, felkészíti az arcot a következő lépésre.
3 hét használat után nem okozott gondot, a pórusaim lassan, de biztosan tisztulnak, a bőrképem egységesebb lett.