picitina

Regisztráció dátuma: 2018. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Men Sensitive Recovery After Shave Balzsam

Nivea Men Sensitive Recovery After Shave Balzsam
2019. március 8.

Hihetetlenül király termék!
Itteni vélemények, és videó nézegetések után döntöttem el, hogy kipróbálom, mert a csúcs szuper alapozóm alá használt hidratáló krémem nem bizonyult elegendőnek és néhol kiszárította a bőröm.
Nos ezt a terméket elég nagy fenntartásokkal kezdtem el primer-ként használni. Van benne olyan összetevő amire azt írták máshol, hogy pattanásokat okozhat, és nekem alapjáraton pattanásaim vannak, szóval köszönöm, de nem kérnék repetát belőlük.
Az egyik kezemen kezdtem el tesztelni, semmi irritációt nem okozott, sőt! Hihetetlenül megpuhult a bőröm, már első használat után!!!!
Az arcom is babapopsi puha lett, a száraz bőrömön ez egy csoda, a sminkkel is hihetetlenül jól működik! Kiegyenlíti a bőrt és megfogja az alapozót! Teljesen megdöbbenve állok néha a tükör előtt, hogy "ezt mégis hogyan"?? :D:D
Illata nem erős pasis illat, igazából csak a felkenésnél érzem, de 2 percen belül semmi! (A párom pont azért nem is hajlandó használni, mert semmi illata, és ragacsosabbnak érzi a sima változatokhoz képest, meg amúgy is más termékért van oda, szóval teljesen egyedül maradtam ennek a használatával. :D )
IMÁDOM!!!!:D

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 8.

Nekem ő a szerelem!
Előtörténetem:
Rengeteg alapozóm van otthon, sajnos elég különleges színem van barnulás nélkül. Sápadt fehér vagyok, rózsaszínes beütéssel. A lényeg, akármit kenek az arcomra, még a legvilágosabb színek is hihetetlenül bebarnulnak az arcomon (még a sminkesek is csak lesnek néha), úgyhogy a legtöbb márka kilőve sajnos.
Mostani statisztikák szerint a piacon a legkeresettebb termék jó fedéssel, a Estée Lauder Double Wear. Kipróbáltam, még a legvilágosabb árnyalata is olyan rajtam, mintha egy vízi hullát dobtak volna pofán egy jó adag mogyorós tortával. Szóval kilőve.
Aztán évek tartós keresése után derült ki (és persze hatalmas alapozó kollekció összegyűjtésével), hogy nekem egyedül a Lancome - Teint Idol 010 az ami első ránézésre világoslila, használat után tökéletes...nah de az ára olyan amire nem akar az ember rászokni...:D

A lényeg:
Westend-ben sétálva láttam meg, hogy van egy NYX bolt, hát bementem és teljes megrökönyödésemre nagyon kedvesek voltak az eladók és még mintát is adtak ennek a terméknek a Porcelán színéből!
Egyszerűen fantasztikus! Igaz, hogy képes vagyok alá sápadni, így lehet még világosabbat kell kipróbálnom, de ez az első alapozó, amire...
-nem kell 120 másik fedés meg púder se hozzá (aláhidratálni mint minden alapozóhoz, kötelező!),
-nem ül meg a ráncokban,
-nincs maszk hatás, mégis jó a fedése,
-normálisan el lehet dolgozni,
-jó az állaga
-nem okozott pattanásokat,
-színből is rengeteg a választék...jah és megfizethető!!!

Hátrány:
-szárítja a bőrt
-kevés helyen beszerezhető,
-nem egy agyon reklámozott termék (nekem a legtöbb ismerősöm nemcsak, hogy nem próbálta, nem is hallott róla...tehát nem értem miért nem reklámozzák, miért nem viszik mintha ingyen lenne?? :D),
-ha gazdag lennék, én a Lancome-ra ruháznék be helyette, mert annak van egy púderes érzete és parfümös illata, bár annak meg nincs ilyen jó fedése. Tehát ha gazdag lennék, mind a kettőt használnám felváltva! :D

Gondolom mindenkinek átjön, hogy mennyire oda meg vissza vagyok ezért a termékért, és ez köszönhető a sok évnyi elkeseredett keresésnek és rengeteg pénzkidobásnak, meg persze a sok kudarcnak...
Végre egy olyan alapozó, ami bebizonyítja, hogy nem kell lottót nyerni ahhoz, hogy minőségi és jó termékeket kenhess az arcodra!
Aki teheti, mindenképpen próbálja ki, nálam ez csoda alapozó!! :)

***
-több hét tesztelés után sajnos nálam is elkezdte szárítani a bőröm, úgyhogy erősebb hidratáló krémre kellett váltanom (Nivea Men Sensitive Recovery after shave balzsam), de így már szuper!

***

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. március 7.

Egy kis tubus mintát kaptam belőle ételrendelésemhez, nagyon megörültem, imádom a kókuszt!
Nos az íze tipikus műkókusz, tisztításban olyan mint az átlag (nem voltam elájulva), a leheletem meg közvetlenül fogmosás után olyan volt, mintha órákkal korábban mostam volna fogat!
Röviden, tömören: Se jó íze, se jó szaga, tisztításban se nyújtott kiemelkedőt!
Nem veszem meg, szörnyű! :D