picur0306

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

AOK Seesand Peeling

AOK Seesand Peeling
2021. március 30.

A poros testvérét szerettem volna kipróbálni, de nem volt a Müllerben és őt találtam meg. Lassan fél éve használom 1-2 hetente egyszer és az érzékeny, száraz,illatanyag allergiás arcbőröm szereti, persze hozzá teszem nem sikálom vele a bőröm csak enyhén át dörzsölöm egyszer vele és le is mosom. Szépen leszedi a hámlást és enyhül is a száraz,húzódó érzet. Természetesen hidratálom a bőröm használat után kakaó vajjal vagy shea vajjal meg saját kis olajkotyvalékommal ami teljesen bevált hidratálásra és gyulladásra ( jojoba olaj,sárgabarackmag olaj,csipkebogyómag olaj,E-vitamin) amiket a Humanityaruhaz.hu-ban szereztem be.
Összességében örülök hogy rátalaltam végre egy olyan arcradírra ami nem szedi szét a bőröm, nem marja meg és nem viszket :)

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2020. november 25.

Én szeretem, nem marja a bőröm :) Amúgy most is lehet kapni, tegnap láttam a Rossmannba és a Pingvin patikában, de a Benuban is hirdetik, nem tudom ki találta ki, hogy nem gyártják, egész évben láttam drogériákban csak a covid miatt tünt el, mert elkapkodták, ennyi :) http://www.higeen.co/EN/Default.aspx ....itt a hivatalos oldaluk is

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre
2020. november 15.

Iszonyatosan szereti az érzékeny,illatanyag allergiás,száraz és néha pattanásos bőröm. Nagyon örülök, hogy rátaláltam :) Éjszakára a Xémose-t szoktam használni, hiába nappali krém.

1 ÖSSZETEVŐ