picurcica

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Joico K-Pak Color Therapy Sampon

Joico K-Pak Color Therapy Sampon
2017. június 15.
(!)

Tesztelésre kaptam ennek a termékcsaládnak a samponját és balzsamát. Az első csalódás akkor volt mikor megkaptam és meglátta az irtókicsi kiszerelést, de ettől eltekintek hiszem maga a termékről kell véleményt mondanom.
Kemény 2x sikerült használnom és ezt is úgy hogy hígítottam! Szóval az illata kellemes, könnyen felhabzik működik mint a többi sampon. A balzsam valami borzalom! Elképesztően elnehezítette és kellő kimosás után is ragacsosnak éreztem a hajamat. Az illatát hamar elveszítettem, nem tudom hol (haha), de csak közvetlenül hajmosást követő 1,5 órában volt érezhető. Könnyen fésülhető lett a haja, de mint ha 1 hetes zsíros jólfésült lettem volna.
Annyi jót hallottam erről a termékről és örültem mikor tesztelő lehettem, de nagyon csalódtam.

Árához, visszhangjához képest többet vártam!
Sajnálom, csak azért 2 csillag mert a sampon valamennyire jó volt.

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező
2016. december 9.

Nekem a 010-es árnyalat van meg. Sokat gondolkodtam a megvételén, mert itt nagyon lehúzták. Én azokat a negatív dolgokat nem tapasztaltam.
A színe nagyon szép, kellemes mindenhez passzol. Az állaga nagyon jó, könnyű vele dolgozni. Matt, de nem az a brutálisul szárító fajta. Nagyon szeretem, kicsit drágának tartottam, de megéri.

Ajánlani tudom! Biztosan veszek már árnyalatban is!

Body&Soul Fürdőbomba Gránátalma és Vörösáfonya

Body&Soul Fürdőbomba Gránátalma és Vörösáfonya
2016. december 9.

Nagyon megéri a pénzét!
Kellemes az illata, a színe csodás. Hihetetlenül kellemes volt használni. Pihe- puha bőrt eredményezett és még másnap is lehetett érezni az illatát a bőrömön.
Abszolút megérdemli az 5*-ot!

Nagyon ajánlom!