Piedra

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naturstar Vadgesztenye Gél Forte

Naturstar Vadgesztenye Gél Forte
2021. június 19.

Érdekes illat, ami nem számít, de hasson is a krém. De ez sajnos semmit sem hatott, pedig több vadgesztenyés krémet is kipróbáltam már, ergo van összehasonlítási alapom. Hűtőbe is tettem a krémet, hátha, de felkenés után semmi hűsítő hatást nem tapasztaltam. Nekem csalódás volt. :(

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2021. június 10.

Eltitkolt csodaszer :)))
Régóta a krémmániás kívánságlistámon volt, de nem láttam sehol, csak emiatt nem mentem még el patikába. Aztán a Herba-ház-ban találtam rá, 400 és 500 Ft között volt. Kicsit kicsit, a csomagolás egyszerű, informatív. Nagyon-nagyon jól hidratál. Zsíros, de mégse hagy olyan nagyon zsíros érzetet a számon, mint pl. a sima kék Labello. Viszont elég sokáig tart a hatása, jól rendbe teszi a kiszáradt ajkakat.
Egy abszolút nem agyonreklámozott termék, pedig megérdemelné, mert sok agyonhájpolt ajakápolót kenterbe ver. Mindenképpen újravevős.

Das Gesunde Plus Venen Gel

Das Gesunde Plus Venen Gel
2021. május 17.

Nekem nagy csalódás volt. Az, hogy a krém színe illetve illata milyen, az hagyján, más vadgesztenyés krémet is használtam már, megszokás kérdés. Viszont cserébe én semmilyen hűsítőm hatást nem érzékeltem. De tényleg.