pigglypig

Regisztráció dátuma: 2016. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. augusztus 23.

Jujjjj, nekem ez nagyon-nagyon bejövős lett! Abszolút nem gondoltam volna, csak kíváncsiságból vettem meg. Még csak párszor használtam, de egyértelműen szerelem. Pikk-pakk leszed mindent IS, el lehet felejteni a dörzsölést, csak végigsimítom a szememen és mintha tényleg magához vonzaná a sminket. Szuper mézes (?) illata van, kicsit erős, de nálam egyáltalán nem okozott irritációt. Mivel eléggé vízhiányos a bőröm az utóbbi időben, még így nyáron is belefért, hogy van benne olajos komponens, de szerintem télen lesz majd az igazi. A leírásnak ne higgyetek, ahogy előttem is írták, igenis hagy réteget a bőrön, de azért szerintem legtöbbünk amúgy is tisztít még habzó vagy akármilyen arclemosóval utána második lépésben, szóval úgy gondolom, ez nem kellene, hogy különösebb problémát okozzon.
Tőlem mindenképpen jár az öt csillag :)

Isana Krémtusfürdő Pearl

Isana Krémtusfürdő Pearl
2019. augusztus 15.

Előző hozzászólóval kell egyetértenem, tényleg van benne valami pasis, először nem tudtam hova tenni :D De közben meg púderes is, érti a fene. Egynek jó volt, mindig szeretek új illatot kipróbálni ezekből a tusikból, az ár még mindig kiváló, nem szárít, feladatát ellátja.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2019. augusztus 15.

Szerintem a drogériákban kapható teafaolajok közül ez éri meg a legjobban az árát tekintve. Próbáltam többfélét is, nekem nincs különbség közöttük, ugyanolyan hatásos számomra mindegyik szerencsére :)
Elsődlegesen én is pattanásokra használom, de raktam már tonikba (Balea med-be ment 20 csepp), samponba öcsémnek, a korpájára szuper volt, illetve nekem szőrbenövésre, sebgyógyulás gyorsítására is bevált. Minden háztartásban legyen otthon, alapdarab! (oké, a szaga nem mindenkinek jön be, a barátom minden panaszkodik rá, dehát nem lehet minden fenékig tejfel :D)