Pikk

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2019. december 30.

Promóciós ajándékcsomagba szoktak rakni belőle, olyankor elhasználom, de magamtól nem vennem meg. Nem rossz termék, de nem is kiemelkedő, ár/értek arányban van jobb is. Mindenesetre szépen hidratálja a szemkörnyeket, viszonylag könnyen beszívódik és jól lehet rá sminkelni.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2019. december 29.

Nyár végen ruháztam be rá, amikor a DW még sok lett volna. 20%-os akció volt, nem sokat teketóriáztam, hagytam, hogy a szín kérdésében is meggyőzzön az eladó (az alapozót is ő ajanlotta). Döbbenet, hogy a vásárlás gyorsaságához képest milyen jól sikerült a választás. A szín is tökéletes a nyár végi tónusomhoz, maga az alapozó pedig egyszerűen gyönyörű. Eszméletlenül kis mennyiséget viszek fel, mégis tökéletes bőrképet ad, és nem a fedése miatt, hanem valahogy úgy veri vissza a fényt. A bőr egészséges fényt kap, de nem fénylik. Remekül működik együtt a DW korrektorommal és viszonylag tartós is, rajtam kibír egy munkanapot. Most télen csak ritkán használom, de olyankor mindig meglepődöm, mennyire szép. Ami miatt 4*, az lehetne az ára is, de ha szigorúan a termék számomra betöltött értékét tekintjük, akkor a fényvédőt hiányolom belőle.

L’Occitane Shea Vajas Narancsvirág Szolidaritás Balzsam

L’Occitane Shea Vajas Narancsvirág Szolidaritás Balzsam
2019. december 29.

Ajakápolónak vettem meg, mert tetszett az illata és a jó cél, amit szolgál. Aztán pont a markáns illata/íze lett az, ami miatt mellőztem csaknem egy évig. Most viszont új dimenziókat nyitott. Minap a kisfiam kezébe masszíroztam be este. Sajnos a kesztyű és a kézmosás utáni kéztörlés hanyagolása minden télen megteszi a hatását: a fiam keze keményre szárad, gyakran sebesre repedezik és nincs az a kézkrém, ami használna. Mostanáig. Mert ez a shea vajas balzsam teljesen rendbehozta a gyermek kezét, nem győzöm áldani.