Pikk

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2020. december 28.

Azzal kezdem, hogy ősrégi hithű ANR használóként győzött meg egy fiatal hölgy a D-ban, hogy ezt az akciót nem hagyhatom ki és nagyon szeretni fogom. Igaza lett, imádom, élmény használni, az illatával együtt, ami önmagában nem lenne a kedvencem, talán barackos, sőt igazából tök felesleges, csak már Pavlov kutya módjára örülök neki, annyira szeretem a selymes, olajos állagát meg a hatását. Engem nagyon szépen feltölt, fiatalosabb tőle az arcom, főleg az extra-firming krémekkel, amiket mellé csomagoltak 15 ml-es minta formájában. Es itt jön a "de". Nem ertem az összetevő listát. 20+1 növényi hatóanyagról lenne szó ugyebár a marketing szerint, nos ebből 1 előzi meg a parfümöt és a tartósítószert, ez utóbbi ráadásul max 1%-ban engedélyezett! A többi mind utána kullog a 15.helytől. Ez azt jelentené, hogy a híres növényi hatóanyagok mind 1%-nál alacsonyabb koncentrációban vannak benne? Na mindegy. A hatása jo, a bőröm szep tőle, a használata kellemes. Most rendeltem meg az újabb adagot, szintén akciós szett, 30%-os kedvezmennyel. Most felváltva használom az ANR-rel. Őszintén szólva a DS napokat szeretem jobban a rövid távú (?) hatása és a használati élmény miatt, de valamiért továbbra is az ANR hosszútávú hatásában hoszek jobban, ugyhogy azt egyelőre nem cserélném le. De nagyon szeretem, ezt hangsúlyoznom kell, ezért az 5*. Teljes áron nem venném meg, minden elonye ellenére túl van árazva. Dr ez nem a termék hibája.

Nuxe Bio Bőrkorrigáló Hidratáló Fluid

Nuxe Bio Bőrkorrigáló Hidratáló Fluid
2020. december 28.

Egy magazinhoz csomagolt mintát tesztelek, illetve próbálok elhasználni, de ez engem csíp. Pedig nem vagyok az a kimondott érzékeny bőrű típus. A másik, hogy rettenetesen túl van parfümözve, nem értem, mi szükség van erre, az orromat csavarja. Nem kellemes a használata, bár bajt nem csinált eddig.

Lancôme Custom Glow Drops Highlighter

Lancôme Custom Glow Drops Highlighter
2020. december 13.

30%-os akcióval kaptam fel egy parfümériában a Rose Glow változatát, aztán bűntudatom is lett, szinte biztos voltam benne, hogy életem egyik legdurvább ösztönvásárlását hajtottam végre, és a cucc kihasználatlanul fog szomorúan elszáradni a fiókban. Szerencsere nem így lett! Minden nap használom. Alapozóhoz keverem vagy alá viszem fel primerként. Pont azt az enyhén rózsás üde fényt adja hozzá az alapozóimhoz, amitől aztán csodásan festenek. Remélem sokáig kitart, amire jó esély van, mivel csak egy csepp kell belőle. Alapozó fölé highlighterként nekem nem működik, nem terül szépen, természetellenes gyöngyház fényű foltot csinál, lehetetlen kis mennyiseget felvinni és szépen eloszlatni. Ok, ezzel együtt tudok élni, mivel a másik funkcióját jól tudom használni, de ha belegondolok, hogy folyékony highlighternek árulják, akkor akár ez is mehetne simán. Lehet persze, hogy csak én vagyok béna.