Piko888

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel
2020. július 30.

Blonde árnyalatban vettem meg és azóta napi szinten használom.
A szín nekem tökéletes a szőke hajamhoz, nem túl világos, nem túl sötét. Jól fed, brutálisan víz és macera álló és mivel keményre szárad, ad egy kis textúrát is.
Nagyon nagyon kevés kell belőle, kb borsszemnyi, de szinte mindig többet nyomok ki, mint amennyi elég lenne.
Összességében szeretem, de több okból sem fogom újravenni:
Több helyen olvastam és én is tapasztaltam, hogy nagyon gyorsan besűrűsödik, beszárad és ez a folyamat már bontatlan állapotában elindul sajnos. Emiatt már első felbontáskor nem gél, hanem egy sűrű paszta jött belőle - kb mint a tégelyesek állaga. Nehezen is jött ki, így a tubus a széleinél felrepedt és préselődik ki a krém minden felé. A másik negatívum, hogy mivel kopogósra szárad, nap végén lemosni is nehéz, sőt mint a gyanta, kitépi a szemöldök szálakat, ha nem vagyunk óvatosak. Úgyhogy csak nagyon vékony rétegben kenem, akkor ez a probléma nem jelentkezik.
Ha nem száradna be extrém gyorsan, akkor lehet, hogy ennél maradnék, de a tégelyeset legalább új életre tudom kelteni.

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajpakolás

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajpakolás
2020. május 16.

Hetente vagy kéthetente egyszer használom. Ez az első hajpakolás, ami után tényleg érzem a különbséget és nem csak egy plusz kence feleslegesen. 10 percig hagyom a törölközőszáraz hajamon. Öblítés után nagyon könnyen fésülhető lesz a hajam, szárítás után pedig kb "fodrásztól jöttem" puha. Szerintem tudjátok mire gondolok :)
Az illata nagyon finom, az ára nagyon borsos, de cserébe meglepően kiadós.

Pantene Pro-V Öblítést Nem Igénylő Balzsam

Pantene Pro-V Öblítést Nem Igénylő Balzsam
2020. május 16.

Tényleg puhábbnak érzem a hajam tőle, viszont nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget. Ha picit sok lesz, akkor már hajszárítás után borzasztóan zsírosnak érződik a haj. Az állaga is olyan nehéz mint a kiöblítendő termékeknek. Ha jól eltalálom a mennyiséget, akkor valóban teljesül amit ígér, de egyáltalán nem nélkülözhetetlen. Kicsit macerás is + megnöveli a szárítás idejét.

1 MÁRKA