Piko888

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Real Techniques Everyday Eye Essentials Makeup Brush Set

Real Techniques Everyday Eye Essentials Makeup Brush Set
2022. június 18.

Nagyon jól kihasználható kis készlet, szerintem minden darabot tartalmaz, amire egy szemsminkez szükség lehet. A szálak puhák, könnyen felveszik a festéket, könnyű velük dolgozni. A nagyobb fejű ecset elsőre indokolatlanul nagynak tűnhet, de nagyon szépen el lehet dolgozni vele az éles határokat. Igazán csak a szempilla szétválasztó ecsettel szemben volt csak ellenérzésem, de hasznos darab, ha a szempillaspirál-pókhálósította pillákat kell szétválasztani. Szerintem nagyon minőségi szett, de igaz, a Real Techniquesben még sosem csalódtam. Rengeteg ecsetem van, de amióta beszereztem, ezekhez nyúlok legszívesebben.

Real Techniques Original Collection Eyes

Real Techniques Original Collection Eyes
2022. június 18.

A 8 darabos Everyday Essentials szett mellé vettem kiegészítésként. Számomra jól kihasználható, főleg füstösítéshez, satírozáshoz. Ķisebb szemekhez valószínűleg problémás lehet, főleg a pufibb ecset, a viszonylag nagy mérete miatt. A szálak puhák, jól felveszik a festéket és könnyen tisztíthatóak.

Real Techniques Mini Multitask Brush

Real Techniques Mini Multitask Brush
2022. június 18.

Nagyon praktikus, puha sörtéjű ecset. Nem túl tömött, nem túl laza és a fejmérete is pont ideális ahhoz, hogy valóban egy multifunkcionális darab legyen: púderhez, pirosítóhoz, bronzosítóhoz is használom. Picit tartottam tőle, hogy nehéz lesz használni a rövid nyél miatt, de abszolút kényelmes - sokkal szívesebben nyúlok ehhez, mint a kabuki ecsetemhez. Könnyű tisztítani és hullást sem tapasztaltam.

1 MÁRKA