Piko888

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2019. július 9.

Nagyon megszerettem! Eddig kerültem az ajakápolókat, mert szinte mindig az volt a tapasztalatom, hogy nem mások mint színes/színtelen ragacsok. Az Eucerint ajándékba kaptam és az első használat óta imádom. Nagyon könnyed, beivódik a bőrbe, nem ragad, nem csillog, színtelen, szagtalan és valóban hidratál. Alig várom, hogy télen is kipróbáljam, kíváncsi vagyok mit kezd a kicserepesedett ajkakkal.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. július 9.

Ajándékba kaptam, és bár megrögzött Batiste-os vagyok, örültem, hogy mást is kipróbálhatok. Teljesen színtelen, ami hatalmas pozitívum lehetne, de nem csak ezért nem látszik a hajon, hanem azért sem, mert konkrétan semmit nem csinál. Pedig rengeteget fújtam, de nem hogy egy nappal, még 5 perccel sem tudom kitolni a következő hajmosást. Ennél még a sajátmárkás drogériásak is jobbak, akkor is ha összeragasztják a hajat, mert plusz egy napig még az is elviselhetőbb. Az illata nagyon erős, parfümös, bár ez zavar a legkevésbé, sőt az illat miatt kap 2 csillagot. Sajnálom, mert nagyon ígéretesen hangzott, de sajnos nem más mint egy "hajparfüm". Maradok a kedvencnél.

the Balm Balmshelter SPF18

the Balm Balmshelter SPF18
2019. június 30.

Nagyon bevált ez a krém, pontosan ilyet kerestem. Egyre kevésbé szeretem az alapozókat és BB krémeket, mert a legenyhébb fedésűek is nagyon mesterkélten tudnak hatni, ráadásul az én arcomról látványosan, foltokban kopnak. Inkább bevállalom a problémás bőröm.
Ez tulajdonképpen egy igazi színezett hidratáló, sokkal inkább arckrém, mint smink. Fedése szinte nincs, éppen csak annyira egységesíti az arc színét, hogy természetes legyen az összhatás. És nagyon is az, pedig rosacea-m és pattanásaim is vannak. Nekem ez nagyon tetszik, sokkal szebb mint alapozóval. Jól hidratál, nem emeli ki a száraz részeket, teljesen egybeolvad a bőrrel. A fényvédelemnek is örülök, kicsit naptej illata van egyébként. Elég sűrű, szerintem ezt csak kézzel érdemes eldolgozni. Nem foltosodik, ha az arcomhoz érek, se kell szaladnom csekkolni. Nekem picit fényes a végeredmény, de szépen le lehet púderezni. Korrektorral is jól működik. Biztosan újra fogom venni, szuper termék!

1 MÁRKA