Piko888

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer Multifunkciós Korrektor

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer Multifunkciós Korrektor
2024. május 25.

Jelenleg a kedvenc korrektorom és talán a kedvenc sminktermékem is. Korábban drogériás korrektorokat használtam, amikkel meg voltam elégedve, de ez egészen új dimenziókat nyitott. Krémes, de nem túl sűrű, kézzel is tökéletesen eldolgozható. Magas fedése ellenére nem maszkos és gyönyörűen egybeolvad az összes alapozómmal és színezett hidratálómmal. Valahogy sokkal szebb vele az összkép. Nem ül bele a szem alatti ráncokba sem - bár én mindig fixálom púderrel.
Hatalmas mennyiség, úgyhogy ebből a szempontból is bőven megéri számomra.
Nem jelentős plusz, de nagyon elegáns üvegcséje van, olyan jó már csak ránézni is :)
Hátránya talán az applikátora. Szokatlanul nagy, emiatt nehéz kihúzni az üvegből. Mindig tartok tőle, hogy letörik, vagy elejtem az üveget, ahogy hirtelen kirántom.

Bobbi Brown Primer Plus Protection SPF50

Bobbi Brown Primer Plus Protection SPF50
2024. május 25.

Inkább primerként használom, mert annyit nem tudok felvinni belőle, mint egy fényvédőből, de szuper kiegészítés. Naptej állagú, fényes hatású, folyékony fehér krém, de nyom nélkül eldolgozható. A smink tartósságát különösebben nem növeli meg, de nagyon jó alapot ad, szépen és nagyon könnyen lehet rá alapozni - a legjobb primer, amit eddig próbáltam és már újra is vettem.
Az erős levendulás illatát már megszoktam és szerencsére nem is irritál, de ez valóban kimaradhatott volna belőle.

Zara Give Me a Sign EDP

Zara Give Me a Sign EDP
2024. január 20.

Első fújásra szerelem volt ez az illat :) Számomra gyümölcsös rágógumi, ami furcsán hangzik, de visszarepít a gyerekkoromba és mosolyt csal az arcomra. Vidám, megnyugtató, boldogság illat. Külön külön az illatjegyeket nem tudom benne felfedezni, összességében gyümölcsös, nagyon édes, cukorkás és leszáradásában is lineáris, csak finomodik. Szerencsére én ezt a földes jelleget egyáltalán nem érzem benne.
Fragrantica-n a Velvet Shadowhoz hasonlítják, de azon kívül, hogy mindegyik nagyon édes, nincs bennük közös vonás. A VS sokkal elegánsabb, nőiesebb, ez pedig inkább egy bohókás, játékos illat. Emiatt alkalomra, komolyabb eseményre nem választanám, de munkába, hétköznapokra abszolút. Sokan meg is dicsérték rajtam.
A tartóssága is szuper, rajtam 6-7 óra múltán kezd bőrközelivé alakulni.
Édes illatok kedvelőinek ajánlom.

1 MÁRKA