Piko888

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2021. június 12.

Egy teljes tubussal elhasználtam, de nekem sajnos nem vált be. Úgy éreztem sosem szívódott be, mindig hagyott egy szilikonos réteget az arcomon, ami 1-2 órán belül átfordult egy ragacsos, zsíros érzetbe. Éjszakára és sminkmentes napokon használtam, mert sminkelni nem tudtam rá, minden általam használt alapozó/ BB / stb alatt összecsomósodott, bármennyit is vártam. Hidratáló hatást sem igazán tapasztaltam, az alkalmanként pattanásos, rozaceás bőröm pedig kimondottan irritálta, enyhén csípte. Az illata nagyon nagyon kellemes, viszont valószínűleg pont az illatanyag az, ami az irritációt kiváltotta, így ezt mellőzhették volna belőle.

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2021. május 29.

Egy 5 ml mintát próbáltam csak, ami körülbelül 7 használatra volt elég, így a pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni. Ennek ellenére nem teszek vele több próbát, sajnos nem vált be. Bőrproblémát nem okozott, viszont egyáltalán nem zselés állagú amit ígér, hanem ez krém. A legnagyobb problémám vele, hogy úgy mattít, hogy hagy egy furcsa, nehéz filmréteget az arcon és semmilyen hidratáló hatást nem érzek. Éjszakára felkenve egynek elmegy, de minek. Smink alá abszolút nem működik. Beszívódás után a felvitt alapozó, hidratáló, de még a Pompom BB (amit amúgy nagyon szeretek) alatt is "feloldódik", kukacosodik.
A márkát és a koncepciójukat egyébként kedvelem, több ajándékba kapott termékük még tesztelésre vár, néhány, már kipróbált, terméküket pedig újra is veszem, de ez nekem sajnos egy nem. 3 csillag, mert nem szárít, nem okoz pattanást, nem irritál, de sajnos nálam mást sem csinál.

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20
2021. május 15.

Nem vált be, nagyon nem. Nagyon zsíros, sűrű krém, pont erre nem vágyom nyáron, amikor az enyhe fedést preferálom jobban. Nagyobb probléma a csalóka szín. Hófehér krém színpigmentekkel, viszont eldogozás után egy darabig semmi nem változik (ellentétben a Catrice One Step-pel, aminél azonal beindul a színváltozás), olyan mintha mintha csak egy egy zsíros hidratálót kentem volna fel. Na de 5 perccel később aztán beindul a barnulás, de nagyon. Konrétan úgy nézek ki, mint aki jó alaposan bekente az arcát önbarnítóval, vagy csak a fejét dugta be a szoliba. Ráadásul, akármilyen alaposan dolgozom el, nap végén látom, hogy az orcám és az állam környékén marad néhány szét nem durrant piros pigment, ami olyan hatást kelt mintha pontszerű bevérzések lennének a bőrömön. Nagy csalódás, szerintem ez volt az utolsó próbálkozásom az Avonnal, minden termékével befürdök. Nem veszem újra és emiatt a hasonló Catrice One Step-pel se merek nagyon próbálkozni.

1 MÁRKA