Pindusz

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Densify Sampon

Garnier Fructis Densify Sampon
2017. november 1.

Az eddig legjobban bevált sampon, a vékonyszálú, lelapuló, gyorsan zsírosodó hajamra. Rengeteg fajfa sampont kipróbáltam már, mindenfélét, minden árkategóriában. Ez a gránátalmás verzió az összeset maga mögé utasította. :) Legalábbis számomra.
Nagyon jó, hogy végre találtam egy olyan sampont, amitől tényleg szemmel láthatóan dúsabb és erősebb lett a hajam.
A sampon mellé használom a balzsamot is, nagyon jó az összhatás.
Aki ilyen hajtípussal rendelkezik, mint én, és még keresgéli a lehető legjobb sampont- (balzsamot), annak mindenképpen csak ajánlom figyelmébe ezt a termékcsaládot.

Chanel Rouge Allure Gloss

Chanel Rouge Allure Gloss
2017. november 1.

15 SENSIBLE árnyalatot választottam, ami egy halvány rózsaszín, apró csillámokkal. Számomra kicsit jobban ragad a kelleténél, de alapvetően jó a textúrája. Tényleg magas fényű, kategóriájában valóban pigmentáltnak mondható. Tartóssága: nem olyan tartós, véleményem szerint egyenlő egy közép árkategóriás drogériás szájfényével. Nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2017. szeptember 16.

Számomra ez A szempillaspirál! A rövid, vékony szempilláimból, nagyon szép, hosszú, dús és ívelt pillákat csinál. Eddig még egyik szempillaspirállal sem sikerült ezt a végeredményt létrehozni.
Az előttem szólónak viszont igazat kell adjak, különleges kialakítása révén, gyakorolni kell a használatát. Ha megbarátkozunk vele, akkor sokáig sminkes táskánk része lehet.