pingu

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2020. január 9.

Én is a Balea adventi kalendáriumában jutottam hozzá egy mini kiszereléshez. Először kicsit húztam a számat, hogy 25 évesen talán nem kell még annyira ránctalanítani, dehát gondoltam elkencélem maximum a kezemre ha nagyon rossz lesz. ÉS NEM!! Bazi jól esett a bőrömnek. Teljesen igazatok van abban, hogy ez egy rendkívül testes krém, de nekem pont ez kell télre mert nagyon száraz ilyenkor az arcom és piros és még hideg allergiám is van. :D Szóval halmozom az élvezeteket, főleg télen. Nyáron és tavasszal amúgy a Cerave hidratálóját használom és jó is, de a hidegebb időszakban nekem nem lég sajnos. De ez a cucc nagyon jó! 5/5.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. november 20.

Már egy éve szemeztem vele, de egyszerűen nem vett rá a lélek, hogy én ennyiért megvegyem, gondoltam mit tud, hogy arany árban van? Nade a Glamour napok keretein belül úgy döntöttem,hogy most vagy soha, "elengedem" magam és megveszem. Azt kell mondanom, hogy nagyon szuper!! Nem csípi a szemem, nem szárít és leviszi a szempillaspirált is(amit amúgy nekem a Garnier micellás víz nem vitt le). Tényleg próbáljátok ki, tudom, hogy húzós, de megéri. :)

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2019. november 20.

Ennyi pénzért nem vártam nagy csodát, ahhoz képest szerintem nem rossz kis maszk. Szép sima lett az arcom tőle, irritációt nem váltott ki. El nem ájultam tőle, de nem is azért vettem. Egy próbát megér szerintem.