PinkBelleLab

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Pilaten Blackhead Remover

Pilaten Blackhead Remover
2017. január 20.

Elosszor is rendeltem egy mini mintat, ami olcso ahoz hogy kiprobaljam, nagyon erdekes a hasznalata, szeretem a fekete maszkokat, az illata is tetszett, felvittem es hamar meg is szaradt es viszonylag jol tisztitott, de inkabb a mini szoroket huzta ki az orromrol. Ennek ellenere ugy dontottem rendelek egy nagy verziot, mert tetszett. Azonban az tubusos es nagyon rossz, nehezen hasznalhato, ragacsos, ki is omlott, ezer ev mire megszaradt, a hatasa se volt mar olyan, igazabol egyszer egy jo muri erdemes kiprobalni,es ki tudja kinek hogy vallik be.
Nem tudom miert istenitik annyira, nem nagy szam ( es nem is vagyok durvan mitesszeres)

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk
2016. december 20.

Mivel arcpakolasnak kevesbe felel meg, ezert valamiert arra kezdtem hasznalni, hogy a kezemre teszem es azt pakolom be vele, utana selymes puha kezem lesz es nagyon finom illatu.:)

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Regeneráló Hajpakolás (régi)

2016. december 19.

3700 ert vettem, gondoltam kiprobalom. Nagyon suru, gazdag kremnek tunik. Mar mostam vele hajat,de meg nem ajultam el. Kesobb meg visszaterek.