pinkcseresznye2030

Regisztráció dátuma: 2012. június 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. március 11.

Nagyon pozitív csalódás volt ez a termék számomra! Pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem pereg a nap végén sem és nagyon szépen szétválasztja, íveli és hosszabbítja a pilláimat. Szuper!

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. március 11.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Szorgalmasan használom minden este és szerintem látható az eredmény. A pattanásokat szépen eltünteti. Nagyon kellemes, zselés állagú, ami a zsíros és kombinált bőrűeknek igazi megváltás. Sosem éreztem még, hogy elnehezítené a bőrömet, hamar beszívódik és nem hagy kellemetlen réteget az arcomon. Az illata is jó, kissé gyógynövényes, nem tolakodó. Összességében ennyi pénzért egy nagyon praktikus és jól használható terméket kapunk, szerintem megéri kipróbálni.

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Megújító Testvaj

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Megújító Testvaj
2018. március 11.

Már a második tégellyel használom és nagyon szeretem. Az állaga pont jó, sűrű, de mégis viszonylag könnyen kenhető, hamar be is szívódik. Nekem az illata is nagyon tetszik, parfümös és sokáig megmarad. Az egyedüli negatívum a kiszerelése, számomra kissé kényelmetlen a tégelyből kibányászni a krémet. Ezt leszámítva viszont tényleg nagy kedvenc!