Best of Beauty 2019

PinkMcFreeze

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2019. június 17.

Ez a termék eszméletleül jó! 🙂 A kezemen már 4 hónapja szenvedtem vele, mert nem tudtam rájönni és a család sem, hogy mi az istentől van az a szörnyű folt a kezemen... hmm a válasz egyszerű, ekcèma. 25, 3/4 évig sosem jött ki rajtam, de idén januárban szerintem a túl sok stressz és hajtás eredményekènt mégis előjötz. Kentem sokféle krémmel, meg orvoshoz is készültem menni, de nagyon sokára kaptam időpontot, ìgy végül időközben meggyógyult a seb kb. 1-1,5 hónap szorgos kenegetését követően 🥰 Mindenkinek bátran ajánlom, aki hasonló bőrbetegsèggel küzd! 😉

Treacle Moon Sugared Grapefruit Sunrise Testradír

Treacle Moon Sugared Grapefruit Sunrise Testradír
2019. június 16.

Én leszek a rossz lány az értékelések között, de ez van 🙂 Több hónapig tartott mire elhasználtam, mert felváltva több testradìrt használok, amivel szerintem nincs is különösebb gond. Volt egy időszak mikor csak kéthetente használtam az első 1-2 hónapban, majd félre tettem egy kis időre. El kell mondanom az illatért odavagyok, mert édes, cukorkás, gumicukros imádnivaló. Aztán megint elővettem és rettenetes illata lett, nem szìneződött el, nem változott meg az állaga sem, de az illata átváltott egy szörnyű műanyagos iszapos illatba 😮 Sajnáltam kidobni, ezért egy alkalommal elhasználtam amennyit tudtam és maradékot kidobtam. A szemcséi finoman radìrozták az arcom és testem, de nem értem mi történt vele állásában ☹ Ìgy csak úgy tudom ajánlani, hogy akkor vegyétek meg ha el is használjátok rövid időn belül, de én sose tapasztam ilyet az előtt...

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift
2019. június 16.

2019.03.13.
Nagyon kellemes az illata, friss, tavaszi, édes, de természetesen nem alma illatú, emiatt picit bánatos vagyok, de annyira tetszik, hogy ezt most megbocsájtom :) Még tesztelés alatt van, de eddig jól teljesít, akárcsak a körtés társa, az átlagosnál jobban izzadok, mert ilyen fajta vagyok, szóval később jövök egy up véleménnyel, bízom benne, hogy minden szép és jó marad a későbbiek során is ;) Nekem külön tetszik, hogy ilyen gyümölcsös illatokkal jöttek elő, az utóbbi időben, nálam ez egy nagyon nagy piros pont a Dove márkának <3 (:

UP: Sajnos több hónapos használat után nálam is kijött az, amit többen ìrtatok, hogy kevés ideig tartós az izadásgátló hatása, a spaynél is ugyanezt tapasztaltam 😕 Az erős kezdés utan le kell pontoznom, mert ìgy ez egy átlagos termék, finom ilattal. Még ha nem is izzadtam annyira, mire hazaértem is vállalhatatlan volt. Nem fogom újra venni, a körtés társa sokkal jobban bevált 😐