PinkPetra

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin Lip Aktiv Ajakápoló SPF15

Eucerin Lip Aktiv Ajakápoló SPF15
2019. június 26.

Megvettem, mert a Carmexre allergiás lettem, kellett valami szép összetevőkkel a helyére, ami megbízható márkától van és tényleg használ is... hát sajna nem lett szerelem. Az én kiszáradásra hajlamos ajkaimra semmilyen hatással sincsen. Inkább felidegesít, minthogy hidratál vagy véd... Ha 5x körbekenem vele a szám, akkor is úgy érzem hogy nem elég vastag és semmi sincs rajtam. El sem tudom képzelni, hogy ha nyáron ilyen, télen mennyire nem használna.
A márka iránti bizalmam és a szép összetevők miatt adok rá 3 csillagot, de nekem pénzkidobás volt... Szeretem ha minden táskámba, mindenhol van nálam ajakbalzsam, egynek éppen elmegy.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2019. június 21.

Én imádtam használni amíg extra zsíros és pattanásos volt a bőröm. Arclemosáskor felfrissült a bőröm, sokkal tisztábbnak is éreztem. Mattabb is lett az arcom.
Szerintem a 400 milis kiszerelés is még egészen olcsó, majdnem egy évig elég volt számomra (esti lemosásoknál használtam, minimális mennyiség elég volt belőle).

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél
2019. június 21.

Én másfél éve használom többé-kevésbé rendszeresen. Ha érzem hogy nem megfelelő a bőröm állaga, akkor az esti rutinba beiktatom (néha heti 2x, de volt hogy 2-3 héten belül 1x). Úgy tapasztalom, hogy túlzásba nem éri vinni, mert akkor "nincs hatása" (értsd nem szed le annyi bőrdarabkát).
Illetve azt vettem észre, hogy ha a kezem vagy az arcom kicsit is nedves, akkor se működik. Teljesen száraz bőrre kell felvinni.
Szerintem baromira drága, viszont rendszeresen le lehet vadászni 20%-os akcióban, úgy már elfogadhatóbb. Viszont mellette szól, hogy nekem nagyjából egy évig kitartott egy flakonnal (most kezdtem el a másodikat).
Szerintem tök vicces, hogy elvileg a bőrt gyűjti össze, szedi le kukacokban, de lehet másnak ez undi lenne :D
Nekem simább, szebb a bőröm rögtön radírozás után és a pattanásaim is kicsit gyorsabban regenerálódnak mióta használom (pláne ha sebes).
Az ára miatt és mert kicsit nehezen beszerezhető gondolkodom pontlevonáson, de maga a termék viszont nekem bejött. :)