pinky001

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2021. március 12.

Bocsi Scandal, többet nem veszlek meg, itt van ő nekem! Édes, mézes, olyan egy az egyben mint a Scandal. Brutál tartós! Annyiban különbözik az ihletőjétől, hogy ennek van egy kicsit maszkulij leszaradasa, de ez csak meg jobbá teszi.

La Rive Sweet Hope EDP

La Rive Sweet Hope EDP
2021. január 19.

Megvettem, mert az eredetit az arahoz kepest nem tartottam eleg tartosnak. Sajnos vakon, neten rendeltem, proba nelkul. Kifujasnal szinte az eredeti, csak az talan maskepp edes. Az marcipanosan mandulas, ez pedig CSOKI. Es itt kezdodik a baj. Hatalmas gourmand fan vagyok, de a csokis illatokat valahogy soha nem tudtam elviselni magamon. Ugy magaval a csokival nem is lenne baj, de ennek sajnos olyan tipikus olcso mikulascsoki SZAGA van, amint leszarad. Nem is tartos, dicseret is csak egyetlen egy volt ra. Hidegben pedig nagy szerelem lehetett volna, de valahogy nem az igazi, meg kiprobalok par utanzatot, viszont egyre jobban ugy erzem marad az eredeti.
Mellekesen hozzatennem, hogy etteremben dolgozom, ezzel frissitettem magam kb ket honapon keresztul a munkanapok folyaman, es valahogy nekem eggye valt azzal a “kaja szaggal”. :( Nagyon olcso, de sajnos nekem ennyit sem er, marcipant vartam, olcso olvadt csokit kaptam. Kettot kap mert a csoki imadoknak szerelem lehet.

Nina Ricci Ricci Ricci

Nina Ricci Ricci Ricci
2019. december 23.

UPDATE: Na, látom nagy felháborodást keltett a Playboy hasonlatom. 😂 Tisztázásképp, én erről a (szinte már retronak számító) parfümről beszélek, a régi Playboyról (ma már America néven fut) , ami törénetesen ennek a Ricci illatnak az UTÁNZATA: https://kremmania.hu/kremek/america-red-edt

Vannak olyan parfümök, amik nagyon jól passzolnak a dohanyfusttel, ilyen például a JPG Scandal. Na de a Ricci Ricci nem ilyen.
Emlékszem, annak idején nagy divat volt America parfümöt használni, főleg a rozsaszint (régen playboykent futott). Na, nekem olyanom nem csak pinkben, de meg pirosban is volt. Az pedig ennek a Nina parfumnek az utanzata. Eszembe jut róla az egyik 2016-os Balatoni nyaralasom, a srác aki már akkor tetszett (meg most is), és nem mellesleg az, hogy akkor meg nem dohanyoztam. Jó, de. De nem rendszeresen. A Ricci Ricci nem bírja a cigifustot, undorito kocsmaribi hatást kelt, pedig egyebkent jó illat - lenne, ha nem cigiznek.
Szóval ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy az emlékek miatt jó, de ma már nem hordanám. Túl erős, túl közönséges, de mégis csenek néha pár fujast a hugomebol, szóval annyira rossz azért mégsem lehet....