pinkyke388

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CD Vízililiom Tusfürdő

CD Vízililiom Tusfürdő
2017. február 23.

Az eredeti ár töredékéért vettem, mivel le volt törve a kupakja. Nagyon szeretem, finom az illata, jó az állaga és szépen tisztít. Fürdés után is érzem egy darabig a bőrömön.

Essence Wave Goddess 2in1 Eyeliner Pen

Essence Wave Goddess 2in1 Eyeliner Pen
2014. november 10.

Hát mikor megláttam 345 Ft-ért a Müllerben, azt hittem megőrülök. Ugráltam örömömben, meresztgettem a kiskutyaszemeimet a barátomra, hogy vegye már meg nekem. Valószínüleg nagyon profin csináltam, mert megvette. Csak a középső 02-es Have A Break, Or Two árnyalatból volt két darab, úgyhogy egy ilyet kaptam. Bevallom, ha mindhárom van, nem biztos, hogy ezt választottam volna.
Van egy vékonyabb és egy vastagabb vége, rá van írva, de természetesen én mindig összekeverem őket. Gyönyörséges, precíz vonal húzható vele, kényelmes. A színe... először nem igazán voltunk jóba, de annyira extrém, hogy megszerettem. Mást nem is szeretek hordani hozzá, maximum szempillaspirál.
Volt már kék szövegkiemelőtök? Na, hát a Thick nevezetű vége pont így néz ki. A Thin jóval vékonyabb, hajlékonyabb, és a színe is élénkebb, bár már kezd elrojtosodni. Általában először a vastaggal meghúzom az alapot, majd a nékonnyal kiegészítem, húzom meg a kis farkacskát. Tartósnak tartós, nap végéig szépen bírja.
100 %-ig elégedett vagyok, csodálatos termék. Extrém, de nem k*rvás. Nagyon megérte a pénzét, most már csak egy zöld színűt kéne beszerezni.

Essence Colour Arts Pigments

Essence Colour Arts Pigments
2014. július 7.

9 színem van ebből a csodából, úgyhogy igazi gyűjtőnek mondhatom magam. Színenként fogom őket értékelni, hogy ne terheljem magam egy ilyen szörnyű nagy teher megírásával egyszerre, mint ez az értékelés.
02 Smell the caramel: Egyértelműen ő a kedvencem. Régóta vágytam rá, de végül imáim meghallgatásra találtak, és a Rossmann egyik eldugott sarkában leltem egy teljesen ép darabot 150 Ft-ért. Még régi típusú tartója van, ezért táskába, utazásra nem ajánlom. Alappal igazi sötét, tömény arany, vörös szőnyegre való, de alap nélkül is gyönyörű, így sokkal világosabb, bézsesebb. Elég ellenálló, tartós teremtés, mind alappal, mind nélküle. A szememen kívül más felhasználási módját nem igazán találtam, esetleg a pirosítónkba vagy a körmünkre sórhatunk egy picit.