pinkyNiki

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bioderma Sébium Kerato+ Gél-Krém

Bioderma Sébium Kerato+ Gél-Krém
2022. november 24.
(!)

Tesztelésre kaptam de ez nem befolyásolja a véleményem. Amikor elkezdtem használni voltak pattanásaim, amire egy-két napon belül hatott is. Szépen levitte a duzzanatot, csökkentette a fájdalmat és a 4. napra már szinte csak egy kis piros foltom maradt. Szeretem a textúráját, a kiszerelése is nagyon praktikus. Egyedül az illata az, amivel meg kellett barátkoznom, de a hatása kárpótolt, illetve meg is szoktam már az illatát.

Garnier Skin Naturals Vitamin C Szérum

Garnier Skin Naturals Vitamin C Szérum
2022. szeptember 26.

Nagyon szeretem ezt szérumot. Főleg így a hidegebb idő beköszöntével érzem még inkább hasznosnak, hogy így is tudok C-vitamint juttatni a szervezetembe, az arcbőröm pedig különösen szereti. Hamar beszívódik, nincs kellemetlen illata ami számomra plusz pont. Pipettás így higiénikus is a felvitele. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. április 16.

Pozitívum, hogy sikerült egy olyan árnyalatot választanom ami passzol a bőrszínemhez. De valamiért nekem sem nyerte el a tetszésemet. Kicsit sűrűbb az állaga mint a HD Liquid pipettás alapozónak, amit már megszoktam és nagyon szeretek. Emiatt, hogy sűrűbb, nehezebben eldolgozható és hamarabb megszárad, oxidálódik.