pinkyNiki

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Gliss Kur Supreme Length Intenzív Hajápoló Maszk

Gliss Kur Supreme Length Intenzív Hajápoló Maszk
2020. július 16.

Elfogyott a hajpakolásom, így hát egy impulzusvásárlásnak köszönhetően (mivel megfogott ez a szép színű tégely :D ) ez landolt a kosaramban. És milyen jó, hogy így történt. Egyszerűen imádom! Illata nem nagy szám. Kicsit gyümölcsös beütésű. Na de a hatása!! Azt írja, hogy elég 3-5 percig rajta hagyni a hajon, de én van úgy, hogy 15-20 percre hagyom hatni. Így is, úgy is nagyon szuper. Sima, puha és fényes tőle a hajam. Szemmel láthatóan jól hat a töredezett hajvégekre. Eddig azt hittem csak az olló segíthet.. De ez bebizonyította, hogy vannak még csodák. :D (Ha nem dorgériában veszed, hanem pl. Euro Family-ben,sokkal kedvezőbb áron lehet hozzá jutni. )

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2020. július 16.

Egyik legjobb! Árban szerintem egész jó, sőt, olcsónak mondanám. Sok helyen beszerezhető, nem csak fodrászkellékeseknél és drogériákban. Szerintem hozza az ígért hatást. Szépen rendbe tette a töredezett hajvégeimet. Könnyű az állaga, nem ragad, hosszú hajamra 2-3 pumpányi elég. De ha többet nyomok azt is simán beissza a hajam. Illata kellemes, olyan "fodrász szalonos" illata van.

Balea Porenfein Sugar Scrub

Balea Porenfein Sugar Scrub
2020. július 13.

Nagy szeretem ezt az arcradírt a kellemes illata és a hatékonysága miatt. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb. Nem szeretem amúgy sem a teljes kiszerelésű termékeket mert hajlamos vagyok betárazni belőlük és csak ott áll a polcomon a sok termék.