pinkypanka

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2016. augusztus 6.

A kedvenc szempillaspirálom a Lovely curling spirállal holtversenyben vagy talán mégis inkább picivel ez a kedvencebb. :) Szárazságra hajlamos, érzékeny szemem van és nem egyszer csípte már szempillaspirál ami nagyon kellemetlen tud lenni. Szerencsére ennél a spirálnál ilyet még nem tapasztaltam, nem pirosodik a szemem és nem fáj. Szép pillákat csinál, de vigyázni kell vele, mert hajlamos összetapasztani őket. Nekem egész nap tart és nem potyog. Az illata pedig nagyon jó (bár ez a legkevésbé fontos szempont egy spirálnál:D).

Miss Sporty Insta Glow Primer

Miss Sporty Insta Glow Primer
2016. augusztus 6.

Előtte drogériás primerek közül a Maybelline baby skin-t próbáltam, de nagyon nem voltam vele megelégedve. Így hát kicsit féltem, de győzött a kíváncsiság az ára pedig kedvező így kipróbáltam ezt a primert. Nagyon tetszik a végeredmény! Ahogy előttem már írták tényleg ragyog, nagyon szép a végeredmény. :) Mivel nyáron nem igazán használok alapozót, így nem tudom, hogy mennyire növeli meg valóban a tartósságát, általában magában vagy egy kis púderrel fixálva szoktam használni. A legfontosabb pedig, hogy nem érzem tőle azt, hogy megfullad a bőröm, pattanásokat, irritációt sem okozott.

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2016. július 29.

Számomra ez a púder ami tökéletes lehetne de valahogy mégsem az. Nagyon praktikus a csomagolása, van egész világos árnyalatban is és az összetevői is rendben vannak. Ennek ellenére kb. egy évnyi használat után sem tudtam igazán megszeretni. A fedése nem az igazi és tartósságra se mondanám valami jónak, hamar átfénylett utána a bőröm. Elhasználgattam ugyan, de újra nem vásároltam.