pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Roche-Posay Anthelios 50+ Invisible Spray

La Roche-Posay Anthelios 50+ Invisible Spray
2023. január 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, egy téli nyaralásra szereztem be - bár egyikünknek sincs fehér, érzékeny, napallergiára hajlamos bőre, úgy gondoltam, Afrikába mégis csak extra védelemmel kell készülni -; egyáltalán nem vált be. Ragad, fénylik, konkrétan alig lehet lemosni… továbbá sárgán fog. A ruhákból kimoshatatlan, azon kívül bármin, amihez hozzáérsz (könyv, táska, papucs, világosabb telefontok), mindenen először élénk citromságra, majd narancssárga foltot hagy, ami többszöri mosás, áztatás után sem kiszedhető.
A termékcsalád arcra való, színezett verziójával teljesen meg vagyok elégedve, azt újra is fogom vásárolni, ez viszont a kukában landolt, nehogy még több ruhadarabunkat tönkre tegyen :(

La Roche-Posay Effaclar Ultra Koncentrált Szérum

La Roche-Posay Effaclar Ultra Koncentrált Szérum
2022. május 18.

Imádom a bőrképet, amit eredményez. A Cicaplast B5-tel együtt kezdtem el használni, és nekem ők lettek a Must-have duo. Épp annyira hámlaszt, hogy az én bőrömet nem bántja napi használat mellett sem, csak pihe-puhává teszi. Nem tudom, hogy csak a szérum, vagy a kettő együtt, de mindenesetre csoda.
Mindkettőt akciósan szereztem be, ha nem lesz más lehetőség, teljes áron is újra fogom venni őket.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. január 15.

úgy érzem, végre megtaláltam A fényvédőt! eddig minden fényvédő, amit próbáltam, pattanásokat okozott. végső elkeseredésemben vettem meg, igazából nem is ezért indultam a DM-be, viszont az nem volt… szóval teljesen impulzus vásárlás volt. nagyon szeretem az állagát, a finish-ét, szeretem, hogy könnyen beszívódik, és nekem plusz az, hogy van illata, és nem a tipikus ‘fényvédő szag’ - ezt a pici parfümöt a bőröm is teljes mértékben tolerálja. sokan méltatják, hogy pici a kiszerelés, én viszont kifejezetten örülök neki, így biztos, hogy elhasználom, és nem romlik rám :) valamint, utazásnál sem utolsó szempont, hogy mekkora méretű kencéket cipelek, arról nem beszélve, hogy nyáron mindig magammal viszem a fényvédőt, hogy nap közben újra tudjam kenni, ez pedig még a legkisebb táskámban is gond nélkül elfér 😊