pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser
2021. március 26.

Nagyon gyorsan és kíméletesen eltávolítja a sminket. Eleinte nehéz volt hozzászokni a gél állagához (naaagyon habzó lemosókhoz voltam szokva), de a megszokás után a legkedvencebb lemosóm lett. Nem a legolcsóbb, de esténként egy nagyobb borsónyi mennyiséget használok, egyáltalán nem fogy gyorsan. Foreo ill. Eggo arctisztító készülékkel is tökéletesen működik.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2021. március 26.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban... Általában Maybelline szempillaspirálokat használok, leginkább a sárga színűt... Na szóval nem az ilyen típusú kefékhez vagyok szokva. Alapból is dús, hosszú pilláim vannak. De valahogy nem lesz kedvenc ez szempillaspirál, elhasználom, de nem veszem újra! Nekem nem tetszik a hatás, amit ad. Úgy használom, hogy a kifogyott Maybelline spirállal "átkenem" a szempilláimat, erre jön egy réteg Bambi eye, majd újra a Maybelline kefével átmegyek rajtuk. Számomra nem lett szerelem.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2021. február 7.

Régebben már használtam ezt a festéket, ha jól emlékszem, így amikor kitaláltam, hogy télre egy árnyalatnyival szeretnék sötétebb hajat és szeretném eltűntetni a napszívta hatást a végéről, újra ezt vettem le a polcról, 500-as árnyalatban. Az itteni véleményeket olvasgatva picit megijedtem a “ez fekete lett” véleményektől, így ezen felbuzdulva a derékig érő hajamon naaagyon óvatosan használtam, inkább kevesebbet de próbáltam tökéletesen eloszlatni fésűvel, így jóval kevesebbet használtam el mint az ajánlott, és az ajánlott 30 perc helyett csak ~24-25 percig hagytam fent. Így szép sötétbarna szín értem el, nem szárította a hajam. A tartósságára nem emlékszem, így egyelőre 4*, most figyelem, hogy meddig tart, és updatelek.