pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Physicians Formula The Healthy Foundation SPF20

Physicians Formula The Healthy Foundation SPF20
2020. január 13.

Közepes fedésű, ami számomra hétköznapokra tökéletes, de szépen építhető. Nem maszkos, nem túl matt, egészséges végeredményt biztosít. Ritka az az alapozó, amitől nem pattog ki a bőröm, de hál'istennek ő köztük van. :-) Az applikátorához hozzá kellett szokni, eleinte kicsit korrektoros érzésem volt miatta, de idővel rá kellett jönnöm, hogy nagyon jó, hogy nem pumpás, nem használok feleslegesen több terméket.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2020. január 13.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Könnyen beszerezhető, drogériás termék, krémes állagú, könnyen eldolgozható. A pigmentáltsága is jó. Több hónapja használom, de szinte alig fogyott.

Catrice Lip Treatment

Catrice Lip Treatment
2019. november 18.

Kellemeset csalódtam ebben a kis ajakápolóban :-) gyógyszer miatt durván kiszáradó, sebesedő ajkakra már mindent, tényleg mindent kipróbáltam Carmextől a gyógyszertári kikeverős kenőcsre, minden csak ideig-óráig segítség. Természetesen a Catrice sem csodaszer, de ha éjszakára picit vastagabban bekenem vele a szám, reggelre puha, szép színű (nem vörös, sebes, stb.), és a délelőttöt is simán bírja :-) abszolút jó értelemben véve(!!) függőséget okoz! A kókuszos stiftes társán gondolkoztam még, de sajnos out of stock volt, így amint újra készletes lesz, őt is beszerzem mellé, a higiénikusabb kiszerelés végett!