piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2020. november 5.

Már sokszor szerettem volna véleményezni, de lustaságból nem tettem meg, most viszont, hogy a termék szerepelt a hónap legjei között, már nem tudom magamban tartani a véleményem :)
Ez volt életem legdrágább, de egyben egyik legrosszabb alapozója... Egyáltalán nem tart ki sokáig, sőt, pár órán belül konkrétan foltosan kopott az arcomon, főleg a homlok részen. És az már gáz, amikor más is észreveszi rajtad... Ugyanekkor, ugyanezen a bőrön más alapozó normálisan viselkedett.
Egy darab orrfújástól lejött az egész, konkrétan tele volt vele a zsebkendő, míg más alapozónál max. enyhén foltos.
Nap végére egy jó adag olajat tudtam volna letörölni a T-vonalról.
Ami azért a javára szól, hogy a színe nem változott meg felkenés után, nem lett sötétebb vagy rózsaszínebb, hanem maradt ugyanolyan.
Hihetetlenül nagyot csalódtam az árához képest.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2019. november 21.

Kb. 3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal.
Jól habzik és tisztít, de hatását nem sokat éreztem.
Sajnos nem lett több babahajam tőle ennyi idő után sem, a hajnövekedés se gyorsult fel, a hajhullás talán mérséklődött picit, de ebben sem vagyok biztos...
Nem szárít annyira, mint az Alpecin C1 sampon, de az emlékeim szerint jóval hatásosabb volt, így ha ez elfogy, akkor szerintem vissza fogok hozzá térni.

CV Cadea Vera Hydro Frissítő Micellás Tisztítóhab

CV Cadea Vera Hydro Frissítő Micellás Tisztítóhab
2019. november 21.

Nemrég kezdtem el használni, de nagyon megszerettem.
Sűrű habja van, kb. egy fél pumpálásnyi is elég belőle.
Nem szárít, de könnyen leöblíthető.
Meleg időszakban biztosan visszatérek a kedvenc, hígabb, ugyancsak mülleres Terra Naturi arclemosó habjához, de ez most nagyon jól esik a bőrömnek.

3 ÖSSZETEVŐ