Best of Beauty 2019

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. június 23.

Kevés kell belőle, könnyen eloszlatható, nagyon folyós, nincs zsíros vagy szilikonos érzés utána, gyorsan beszívódik.
Este a hidratáló krém alá használom, reggel viszont anélkül, önmagában elegendő, így nyáron.
Összességében szeretem, puhává teszi a bőrt, jól lehet rá sminkelni is.
Mikor elkezdtem használni, kijött 1-2 gyulladt pattanás, de utána nem volt több, szerintem így nem ettől lehetett.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. június 23.

Nagyon megszerettem, minden nap használom.
Előtte ilyen golyós végű koffeines kencéket próbáltam, de azokból egyik sem közelítette meg ezt hatásban, sokat kenve sem.
Eleinte csak reggelente kentem, mondván, estére, alvás előtt minek pazaroljam, de mivel olvastam a használatáról, hogy reggel-este, kipróbáltam, és bevált úgy is, mert így megelőzi a szem felpuffadását, és reggelre nem lesz olyan vészes a helyzet, kevesebbet kell küzdenie.
A legfontosabb, hogy lehúzza a szemhéj duzzanatát, illetve amit észrevettem, hogy reggel a metrón már sokkal frissebb a tekintetem, nem érzem olyan "begyógyultnak" a szemem, jobban kilátok a fejemből a szokásosnál.
Nagyon kevés elég belőle, én a szemkrém alá kenem első lépésként, hamar beszívódik, mert vízszerű a formulája. A teljes hatását szerintem nem fejti ki azonnal, kell neki egy kis idő, fél-egy óra, de megéri.
Nagyon kevés elég belőle.
Szóval nálam alapdarab lett, örülök, hogy kipróbáltam.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. június 23.

Nagyon ritkán veszem elő, mert lusta vagyok nekiállni. Csak a T-zónára kenem, és megvárom, míg teljesen megszárad. Ilyenkor eléggé húzódik alatta a bőröm, de megéri, mert látszódnak a pöttyök, ahol felszívja a olajat a mitesszerekből. Elég nehéz lemosni, olyan, mint az odaszáradt iszap.
Nagyon erős szaga van, de elviselhető.

3 ÖSSZETEVŐ