pipistrellus

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2015. június 25.

7.4 intenzív rézvörös árnyalatú festékkel festettem, hosszú és dús hajam van. Az eddig is rezes árnyalatú, ennél a festéknél picit sötétebb vörös hajamra csak 1 doboz festéket vettem nem is tudom milyen megfontolásból, és menetközben szembesültem vele, hogy kevés lesz. Próbáltam a lehető legügyesebben felvinni nemcsak a hajtövekre, majd úgy félidőben még sűrű fogú fésűvel átfésülve a hajam, felmasszírozva a festéket egészen jól el tudtam oszlatni mindenfelé. A festék színe kétségeket ébresztett bennem, mert majdnem feketévé vált a hajamon, de lemosás után, csodák csodája még világosította is az azelőtti színmélységem. A végeredmény tetszik, szép élénk szín, selymes haj, egyenletes fedés még az ősz részen is! Már csak a kopásra vagyok kíváncsi, eddig maximum pont nálam.

Bettina Barty Red Line Kéz- és Testápoló Lotion

Bettina Barty Red Line Kéz- és Testápoló Lotion
2015. április 13.

Nem tudom mióta létezik ez a testápoló, én magamtól nem is vettem volna meg, ajándékba kaptam.
Azóta nem bírok lekattanni róla, olyan szuper puha lesz a bőröm tőle mint eddig semmi mástól, és az illata valami mennyei! Nem tudom minek kell történnie, hogy ne ilyet használjak ezután kizárólag.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2015. február 6.

Nagyon sok parfümöm van, ez a mániám. Gondolom nem kell mondanom azoknak, akik hasonló cipőben járnak, hogy mennyire jólesik amikor megdícsérik az illatunkat. Na, ezzel a parfümmel mindig kivívom a környezetem dícséretét. Pedig mennyiszer olvastam már, hogy nem tartós, alig érzik mások.Ezt a negatív kritikát nem tudom megerősíteni, sőt! Jó aurája van ennek a parfümnek, de én csak ez EDT-jét szeretem. Szuper, és nem nem nem tudom megunni, ha jön a tavasz........télen ettől ütősebb, fűszeresebb illatokat részesítek előnyben. Nálam százpontos.