Pipsie

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2017. október 30.

Már 1 éve használom. Ez az első arclemosó, amit képes vagyok ilyen hosszú távon használni naponta. Eddig mindig meggyűlt a bajom a pattanás elleni arclemosókkal, mert vagy túlságosan kiszárították a bőrömet, vagy még több pattanásom lett tőlük, irritálták a bőrömet stb. Ezeket ennél egyáltalán nem tapasztaltam, talán a szárító hatást, de nagyon minimálisan, és ha használom utána a duo + krémet, akkor nincs is probléma már. Nekem nagyon bejött, és ezentúl is ezt fogom használni, mert nagyon szépen rendbe tette a bőrömet :)

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. október 30.

Nemrég kezdtem el használni ezt a micellás vizet. Ezelőtt a Garnierét használtam sokáig, azonban a legutóbbi vásárlásom során inkább erre jutott a választásom. Szerintem nagyon jól tisztít, ugyanolyan jól, mint a Garnieré. Jól puhítja a bőrt (de nem annyira mint a másik micellás víz). A különbség az, hogy ez nem hagy ragacsos érzetet, nagyon hamar beszívja a bőröm, illetve a pirosságot is enyhíti. Nekem tetszik, semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő
2016. augusztus 30.

Imádom az illatát, friss, kellemes :) Kellően habzik is. Nekem elég száraz bőröm van, de ettől nem lett rosszabb, bár jobb sem (kell azért a testápoló a puhaságért)
De mint tusival teljesen meg vagyok elégedve :)