Piri11

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Elizabeth Arden White Tea EDT

Elizabeth Arden White Tea EDT
2021. augusztus 10.

Kissé szűkös költségvetésem miatt kerestem valami olcsó, szaladgálós illatot. Dm-ben tettem vele egy próbát. Nagyon finoman, üdítően nyit, tisztaság, tea és puha virágillattal. Nagyon megörültem, és már nézegettem, hogy hol, mennyibe kerülne. Telt-múlt az idő, és a szépséges illat helyére egy rettentően kellemetlen és nagyon olcsó hatást keltő, szintetikus förtelem lépett. Nem tudom, hogy melyik része okozta ezt, de alig vártam, hogy lesikáljam magamról. Inkább veszek egy minőségi fújóst, mint egy ócska valamit (elnézést mindenkitől aki szereti).

Amouage Beach Hut Woman

Amouage Beach Hut Woman
2021. április 10.

Sajnálom, hogy még senki nem véleményezte ezt az illatot.
Én is többször próbáltam nekiülni, de nehéz róla írni. Nehéz, mert maga az illat nem bonyolult, sőt ha nagyon egyszerűen, pár szóval szeretném leírni, akkor verejtékes bőr, egy kis homokkal.
Azért ennyire nem egyszerű, mint ahogy a többi Amouage illat sem az (kérlek, nézzétek el, kissé elfogult vagyok a ház sok illatával). Az illatokban az a jó, hogy érzéseket próbálnak meg közvetíteni (legalábbis jó pár), és itt tökéletesen egy elhagyott homokos tengerpart, meleg napfény, kissé izzadt bőr, és sós homok illata jön át, amely olyan megnyugtató, és olyan meditatív állapotot okoz, amelyre csak kevés illat képes. Nincs ebbe semmi elcsépelt, naptejes, tiarés beütés, csak a béke és nyugalom, és Én.
Szerintem különleges és csodálatos alkotás lett.

Avon Far Away Royale EDP

Avon Far Away Royale EDP
2021. január 22.

Itt sem leszek finom.
Lentebb többen írták, hogy Dior HP hasonló illat. Nem bántásnak írom, mert mindenkinek más ízlése, orra és pénztárcája van, de ez kb. annyira HP, amennyire egy Trabant is autó egy Mustang mellett.
A nyitása valami kókuszos izé, amit nevezhetünk “illatnak” is. A folytatásban (kb. fél óra), valóban előjön egy HP-ra emlékeztető illat, de száraz és unalmas kiadásban. Tartóssága megfelelő, szilázsa viszonylag nagy. Ez minden “pozitívuma” számomra. Aki nem akar befürödni vele, annak javasolom, hogy vegyen mintát belőle.