Piri11

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Christian Dior J'adore Absolu EDP

Christian Dior J'adore Absolu EDP
2020. március 27.

Sajnos a Dior ház az utóbbi időben nem csillogtatta meg azt a tudást és különlegességet, amiért én annyira szeretem a régebbi illataikat, de ezzel egy igazi szépséget alkottak meg.
Megvan ennek az illatnak az elődje is, amely egy testes, mély jázminos gyönyörűség. Ennek is van mélysége, de kevésbé testes mint az elődje. Nagyon kifinomult, légies, mégis erőteljes illat lett. A rózsa csak éppen egy leheletnyit van jelen, a jázmin és a tubarózsa visszafogott, így az egész kompozíció egy elképesztően puha, selymes és nőies illat lett. Ezzel a szépséggel Dior-ék visszaszerezték a régi csillogásukat, legalábbis az én szememben.
Csak, hogy érzékeltessem, hogy mennyire oda vagyok ezért az illaért (költeményért), már több mint egy hete csak ezt fújom magamra. Nagyon sok, és nagyon szép illataim vannak, de pár napnál tovább ritkán tudok (bírok) egyet használni, mert egész egyszerűen megunom őket.
Egy szó mint száz, BRAVÓ DIOR, csak így tovább!
Millió csillag. 😁🌟🌟🌟🌟🌟

La Perla In Rosa EDP

La Perla In Rosa EDP
2020. február 24.

Nagyon finom, pralinés rózsás nyitás után, csodafinom, puha illattá válik. A rózsa csak finoman, szolidan van jelen benne, a nevével ellentétben. Sajnos az én bőrömön, egy idő után, egy füstös illat bújik elő, ami zavart, ezért váltam meg tőle. Biztos lesz/van olyan, akinek a bőrén ez nem érezhető, vagy nem zavaró. Ettől függetlenül ez egy igen finom, puha, édes leheletnyit rózsás illat, normál szilázzsal és tartóssággal. Ha valamihez hasonlítani szeretném, akkor a Lancome La Nuit Tresor-ja lenne puhább kiadásban. 😊

BioTech USA Active Woman

BioTech USA Active Woman
2020. február 21.

Napi 2 tablettát kellene bevenni belőle. Mivel brutál módon minden túl van benne tolva, így én csak napi 1-et szedtem. Elképesztő mennyiségű energiám lett tőle. A vizeletet valóban erősen színezi. Az első doboz vége felé én azonban azt vettem észre, hogy állandó ehetnékem van, így amikor elfogyott nem vettem újra. Viszont az való igaz, hogy amíg a 3 gyerek beteg volt, én az eddigiekhez képest semmit nem kaptam el tőlük. Újravenni nem fogom ennek ellenére sem, mert szerintem egy idő után biztos, hogy túl sok lenne a szervezetemnek. Személy szerint én csak tényleg intenzíven sportolóknak ajánlom. A nagy étvágyokozás miatt vonok le csak 1 csillagot.