Piri11

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Mancera Black Prestigium EDP

Mancera Black Prestigium EDP
2020. január 17.

Ajándékba kaptam egy kis fújóst belőle. Amikor láttam, hogy ettől a háztól van benne minta, nem voltam elragadtatva, mivel a korábbi kalandjaim nem sikerültek túl jó. A fújókát megillatolva is húztam a szám,de úgy voltam vele, hogy azért csak teszek vele egy próbát. :)
A nyitása ütősen bőrös, majd pillanatok alatt valami egészen különleges, bőrös-virágos, krémes-tisztaság illat bontakozik ki. Nagyon különleges és szerintem nagyon szép illat. Most még csak csuklón próbáltam, de kipróbálom majd, hogy milyen "viselve" is. Részemről is megkapja az 5*-ot. :)

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
2020. január 17.

Sajnos az a Juicy Couture sem lesz az én illatom. A nyitás és a folytatás is számomra nagyon katalógus illat. Édeske, finomka és kicsit ez is mű. Sajnálom, de ez is csak 2*.

Juicy Couture EDP

Juicy Couture EDP
2020. január 17.

Sajnálom, de én sem fogom a csillagok számát gyarapítani. Az első fél óra még csak-csak, szép fehér virágos illat, de sajnos az én orromnak nagyon mű. Tartóssága sem az igazi, egy óra múlva már nagyon bőrközeli, ami jelen esetben talán nem is olyan nagy baj. Mivel nem elviselhetetlen, ezért kap 2*-ot.