Piri11

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Amouage Beach Hut Woman

Amouage Beach Hut Woman
2021. április 10.

Sajnálom, hogy még senki nem véleményezte ezt az illatot.
Én is többször próbáltam nekiülni, de nehéz róla írni. Nehéz, mert maga az illat nem bonyolult, sőt ha nagyon egyszerűen, pár szóval szeretném leírni, akkor verejtékes bőr, egy kis homokkal.
Azért ennyire nem egyszerű, mint ahogy a többi Amouage illat sem az (kérlek, nézzétek el, kissé elfogult vagyok a ház sok illatával). Az illatokban az a jó, hogy érzéseket próbálnak meg közvetíteni (legalábbis jó pár), és itt tökéletesen egy elhagyott homokos tengerpart, meleg napfény, kissé izzadt bőr, és sós homok illata jön át, amely olyan megnyugtató, és olyan meditatív állapotot okoz, amelyre csak kevés illat képes. Nincs ebbe semmi elcsépelt, naptejes, tiarés beütés, csak a béke és nyugalom, és Én.
Szerintem különleges és csodálatos alkotás lett.

Avon Far Away Royale EDP

Avon Far Away Royale EDP
2021. január 22.

Itt sem leszek finom.
Lentebb többen írták, hogy Dior HP hasonló illat. Nem bántásnak írom, mert mindenkinek más ízlése, orra és pénztárcája van, de ez kb. annyira HP, amennyire egy Trabant is autó egy Mustang mellett.
A nyitása valami kókuszos izé, amit nevezhetünk “illatnak” is. A folytatásban (kb. fél óra), valóban előjön egy HP-ra emlékeztető illat, de száraz és unalmas kiadásban. Tartóssága megfelelő, szilázsa viszonylag nagy. Ez minden “pozitívuma” számomra. Aki nem akar befürödni vele, annak javasolom, hogy vegyen mintát belőle.

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP
2021. január 22.

Az itteni vélemények hatására, és a mostani pacsuli szenvedélyem miatt csábultam el. Nagyon nem kellett volna. Megrendeltem rögtön az 50 ml-t, mert azt gondoltam, hogy az Avon tényleg előrukkolt valami újjal, valami széppel.
A nyitása valami brutál közönséges, tipikus Avon szag (mert mostanában szinte csak ilyen kerül ki tőlük), amely nagyon emlékeztetett egy korábbi illatukra. Ezt követte egy valami tűrhető katyvasz, ami inkább íriszes illat volt, majd jött (emlékeim szerint) egy Pure Blanca-hoz hasonló leszáradás. Elképzelésem sincs, hogy ez az “illat” miért kapta ezt a nevet, de az ég világon semmi köze a pacsulihoz, még csak hírből sem ismeri. Tartóssága és szilázsa sem jelentős, szerencsére. Az egész olyan, mintha több régi Avon “illatot” összetákoltak volna eggyé.
Az Avon is lehúzhatná magát a wc-n. Egy csillag se.