Pirosarany

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Mer The Lifting Eye Serum

La Mer The Lifting Eye Serum
2021. február 22.

Hát azt kell mondanom hogy teljesen lenyűgözött a termék. Igaz az ára nagyon húzós, de nagyon hatékony észrevehető a különbség. Ezt komolyan mondom!
Csomagolása :
Papírdoboz, azon belűl egy pici fehér karton papír a sérül elkerülése végett. Semmi extra!!
Tartozik hozzá egy fém applikátor! A jobb alsó sarokban! Amit én nem használok.
A pipetta használatát higiénikusnak tartom, így a szérum is jól adagolható. A szérum nagyon könnyű gélszerű állagú. Jól felszívódik. Az alkalmazás után a szemem valóban felfrissültebb és éberebbnek tűnik. Tényleg elég egy pici csepp a szem alá, könnyen bele tudom masszírozni a ráncaimba Feszesítő, csodálatos szer!
Ennél több nem is kell, nekem be jönn ez a szemkornyékapolás.
Imádom 💞🤭🤭🤭🤭🤭

Luvia Golden Eyeshadow Palette Forever Matte Shades

Luvia Golden Eyeshadow Palette Forever Matte Shades
2020. augusztus 15.

Borzalom ez a paletta, Rosszul pigmentált!
A színek elvileg gyönyörűek, a csomagolás szintén szuper ízléses és varázslatos. Sajnos a színek porolnak, és nagyon nehéz vele dolgozni alig tudom felkeni, felvinni a színneket a bőrre el satírozni. Tehát nem tudok nagyon megbirkózni vele. Szégyen.Nagyon kiábrándító!
Még nem volt Luvia Golden Eyeshadow palettám úgy döntöttem, hogy megrendelem. 2019- es vásárlásom, de minek? 😱
Az Arany szemhéjpúder paletta - használata :12 matt árnyalat található!
Hát a színek katasztrofális minőségűek.
Porol, különféle szemhély alapozóval, alapozó nélkül, aplikatorral más kefékkel, ujjakkal próbáltam ... de még akkor is, ha a szín (rendkívül gyenge pigmentáció, különösen az első 4 szín esetén!) !), maximum 3óra múlva minden eltűnik, vagy a sötétebb árnyalatok csúnyán összes mosodnak és bele ülnek a szemhéj redokbe, gyűrődésekbe.
Nagyon csalódott vagyok.
Na bumm!

Sensai Blooming Blush

Sensai Blooming Blush
2020. augusztus 14.

Elbűvölő és ragyogó kiváló minőségű pirositó 2db-ot vásároltam!
1, 02 Blooming Peach
2, 01 Bloomimg Mauve árnyalatokat! 💞
Sensai - termékektől ezt is várjuk el. Könnyen kezelhető, gyönyörű termék! + még ez a gyönyörű kefe 😱tényleg természetes és tökéletes!
Imádom 💞
Sensai után a dior pirositó a kedvencem!

1 ÖSSZETEVŐ