Pirosarany

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Gucci Baume á Lèvres Lip Balm

Gucci Baume á Lèvres Lip Balm
2021. november 21.

Gucci Balm nagyon luxi termék egy kis papír dobozkában lapul. Az arany hüvely és a türkiz fedő nagyon jól passzol egymáshoz, és nagyon hívogatóan szuperül néz ki!Könnyű felvinni, de érdemes gyakrabban felkenni,
Mivel nem rúzsról van szó, hanem ajakbalzsamról, ezért a szín nem tart túl sokáig, pl :ivás után érdemes újra felkenni.. lágy színt kölcsönöz az ajkaknak! három árnyalattal és egy átlátszó formulával,( 1Joslyn Clair) mely fokozza az ajkak természetes simaságát és textúráját, puha, kényelmes érzést biztosít az ajkamnak.Nagyon jól hidratál! Mivel nekem normál ajkam van, így tökéletesen működik az ajakbalzsam 💞Nagyon jó érzés egy ilyen márkát a kézemben tartani, és főleg használni. És elmodhatom igen van egy Guccim!! Mindig velem jönn bárhova is megyek. Súlya is van, 3,5g - os a termék az árnyalatok: 2No more Orchids, 3René Pink, 4Penelope Plum,5Ester Rosewood. Imádom 💞

Dior Forever Couture Luminizer Highlighter

Dior Forever Couture Luminizer Highlighter
2021. november 19.

Az új dior highligter, nagyon jó minőségű csodás termék nekem egy picit nap végére bele olvad a bőrőmbe. Lehet pont azért mert nagyon keveset viszek fel az arcbőrre. Nem szeretnék karácsonyfa lenni. Nem kell túl tolni szerintem!! De aki pont ezt a csillogó vonalat képviseli annak csak ajánlani tudom!! Buliba tökéletes!!
Nagyon szeretem a benne lévő tokot is, de hiányolom a Dior bársonyzacskóját, amelyet általában a legtöbb Dior sminktermékhez kap. Az a kis fekete(Nem tudom hogy miért nem adják hozzá a tasakot, különösen egy krémszínű tok miatt........ 🤪🤪Mikor fel teszem a highligtert, mintha tündérke varázsolná az arcomra. Arra emlékeztet🧚‍♀️🧚‍♂️
Nagyon szép termék. Nagyon jó pigmentált!
Csak egy kis mennyiségre van szükség. Hat árnyalatban kapható, ide ki írom ha esetleg valakit érdekel!

01 Nude Glow
02 Pink Glow(. Most ezt használom.)
03 Pearlescent Glow
04 Golden Glow
05 Rosewood Glow
06 Coral Glow

Dior Backstage Rosy Glow Blush

Dior Backstage Rosy Glow Blush
2021. november 1.

A pirosító nagyon természetes, és igazából alkalmazkodik a bőr tónusához. Friss, enyhén rózsaszín tapintású az arcon. Most jelenleg ezt használom. 001 pink!!
Ebből a pírből két árnyalat kapható :
001 Pink ( rózsaszín)
004 Coral (barackos)

Olyan szép barackos korallpirosító!! Nyárra tökéletes, és tetszik, hogy szuperül építhető. Egy próbát mindenképpen megér. 004Coral meglehetősen narancssárgának tűnik, mikor ki nyitod. Ez vonatkozik a 001 pink re is. De hihetetlenül természetes lesz az arcon. Aki szereti a természetes megjelenést azoknak ajánlom.

1 ÖSSZETEVŐ