Pirosarany

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tom Ford Shade & Illuminate Blush Rouge

Tom Ford Shade & Illuminate Blush Rouge
2023. április 5.

Tom Ford shade and illuminate Blush , 6,5g két árnyalatot tartalmaz .A kompakthoz egy velúrszínű barna tasak tartozik .Ez egy 2az 1- Ben fél matt pirositó és kiemelő pirositó.
O4 Cherry Blaze arnyalatot használom ,ez egy - semleges barack /rózsaszín korall csillammal , a pirositó keverhető és szuper pigmentált. Kevés kell belőle , igazi luxus termék de ha az árát nézem Baromi drága .Nagyon könnyű vele dolgozni , puha , építhető kiváló minőségű . Luxus cikk az biztos , élmény vele dolgozni és a kezembe tartani , szagolni 😊De az ára 😵‍💫😵‍💫😵‍💫de még is csak TF

Dior Rouge Blush - Limited Edition 2022 Holiday

Dior Rouge Blush - Limited Edition 2022 Holiday
2023. április 4.

Limitált kiadás! Dior pirositott csillagképekkel díszítették . Christian uraság kezdőbetűt ábrázolja . csillagok és virágok díszítik a pirositó négy sarkát.Nagyon szeretem mert a tenyeremben elfér , ő is kapot egy sötét kék Bársony tasit. A púder tetején ezüst színű dior logó ékesíti , tükör, pici ecsettel ami külön be van csomizva. A kulső doboza fényes csomagolás .Két limitált kiadású árnyalat :
,826 Glactic Red , és az556 Cosmic Coral.
826 Bordó csillogó ( burgundi) vörös arany csillámokkal.
556 egy világosabb coral színű , őszibarack
Tényleg nagyon gyönyörű , nagyon szép a ki dolgozás . Pigmentált építhető .826 burgundi árnyalatot próbáltam ki , nekem túl sötét . Sajnálom ez a galaktikus vörös nem az én szinem nem fogok sem csillogni sem világítani tőle.
Meg maradok a Tom Ford 04 Cherry Blaze árnyalatomnál , persze ezért nem fogom le pontozni .Nem tudom de nekem az ecset is pici volt 😨alig tudtam megfogni . De lehet , hogy nekem vannak nagy ujjjaim ??😨. Anitám ravengirl) remélem neked sikerült eltalálni az árnyalatot ?

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid
2023. április 3.

4 hónapja használom a reffil valtozatott ,aminek műanyag kupja van .Pontosan azt teszi , amit mond, hogy meg fog tenni .A bőröm nagyon sima lesz tőle .A termék finom textúrajú, kellemes illatú .Nagyon könnyen felszívódik , puha és simává varázsolja a bőröm .Van olyan napom mikor alapozó helyett használom .Önmagában is tökéletes megjelenést biztosít .Nagyon száraz a bőröm ezért azt hittem viszketni fog tőle az arcom , de nem !sőt még a pirosság is eltűnt az arcomról.Csodálatos sima alapot biztosít . Száraz bőrtípusúaknak is ajánlom , hidratál jó kis kence .

1 ÖSSZETEVŐ