PiroskaP

Regisztráció dátuma: 2021. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Revolution Haircare Stimulating Scalp Massager

Revolution Haircare Stimulating Scalp Massager
2024. május 15.

Hát ennek a szerkezetnek a lényege szerintem a rendszeresség!:) Amióta megvettem, kb 4 hónapja, minden este végigmasszírozgatom vele a fejbőröm, kb 10-15 percig (esti film közben tökéletes😁). Nyilván más tényezők is közrejátszanak, de 1-2 hónap után elkezdtem felfedezni, hogy a friss babahajaim sokkal erősebbek, vastagabb szálúak!😍 Azóta már tinédzserhajakká nőttek😅 szerintem abszolút megérős történet, csak türelem és következetes használat kell hozzá!😍
U.i.: tudom, hogy eredetileg samponozásnál ajánlják a használatát, de a nedves haj nagyon sérülékeny, ezért én úgy sosem használom!😌

Garnier Fructis Vitamin & Strength Sampon

Garnier Fructis Vitamin & Strength Sampon
2024. május 11.

Érzékeny fejbőrrel felejtős! Még nagyon rég az illata miatt csábultam el rá, az mennyei, de egyébként sajnos irritál, viszketést okoz, végül fésűim tisztítására használtam el.🥺 Most már nyilván le sem venném a polcról.. akinek nincs semmi extra "baja", érzékenysége, annak lehet, hogy jó, de nálam felejtős.

Revox Just Multi Peptides Szérum Hajra

Revox Just Multi Peptides Szérum Hajra
2024. május 11.

Számomra sajnos nagy csalódás volt ez a szérum.🥺 Extrém érzékeny fejbőröm van, és Szofis instáról merítettem az ötletet, hogy talán ez picit segít ápolni. Egyrészt az adagolásnál azt hiszem 3-5 cseppet írnak, hááát hagyjuk🤣 szerintem 1,5 ampullával minimum eltoltam alkalmanként, pedig nem áztattam a fejbőröm!😁 Tehát nagyon gyorsan fogy, nem igazán éreztem hatását, sem fejbőr vitalizálás szempontjából, sem pedig hajnövekedés terén, egyedül azért nem egy csillag, mert nem zsírosított, nem kellett miatta gyakrabban haját mosnom. Nem gondolom, hogy újra próbálkoznék vele.😐