piroslili

Regisztráció dátuma: 2015. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Montale Dark Purple

Montale Dark Purple
2021. október 11.

Amikor úgy használtam, hogy 2-3 fújás, akkor fulladtam, utáltam, le akartam mosni. Azóta megtanultam egyet fújni és belesétálni. Azt is egész nap érzem, sosem párolog el, és így legalább nem fullasztó az első pár órában nekem és a környezetemnek sem. Így is elég csíkhúzó parfüm, én nem kísérteném mások gyomrát vele.
Én nagyon szeretem magamon és a párom is imádja rajtam.

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2021. október 11.

Ő a szerelmem. Nem vettem meg egyből, feltettem a Douglasban és hazajöttem benne. Én azt hittem nem nagy dolog, a párom viszont körberajongott, mennyire gyönyörű az arcom, azonnal menjek és vegyem meg. Találtam Notino-n 12 ezer forintért így azonnal megrendeltem Clair árnyalatban és most várom.
Működik a Double Wear alapozóval, Bobb Brownnal is. Most már a szemhéjamra is ezt varázsolom kis puffer ecsettel.

Memo Paris Marfa EDP

Memo Paris Marfa EDP
2021. október 11.

Elmentem a Neroliba, hogy megvegyem a Dark Purple-t. Miközben várakoztam, megakadt az üvegen a szemem. Mondom nem számít, megszagolom, a Memo illatokat ismerem és nem fogok beleszeretni.
Hatalmas hiba volt, azóta nem eszem-nem alszom, kell nekem!
Rajtam eszméletlen módon kijön. A kaland után a Zarába mentem, ahol ketten(!!!) állítottak meg, hogy mondjam el, mi van rajtam.
Hatalmas szerelem, következő vásárlásom.
Napközbeni illat, mintha a Blanche erősebb változata lenne.

3 ÖSSZETEVŐ

Jasmine Sambac Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott