Piscinke

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Parfums de Marly Delina

Parfums de Marly Delina
2022. május 6.

Ó, jézusmária. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy a niche illatokat nem nekem találták ki. Savanyú, keserű...adhatnék neki akár több időt is, mint 5 perc, de ami így kezdődik, az felőlem akárhogy is folytatódhat.

Demeter Pure Soap

Demeter Pure Soap
2022. április 22.

Sikerült végre szereznem. Valami mennyei!!! Míg a Clean Pure Soap-ban van egy kis tisztítószeres, kesernyésebb beütés, ez a Demeter-féle sokkal puhább, egész konkrétan tényleg igazi szappanillata van. Csak azért 5 csillag, mert tízezer csillagot nem lehet adni.

L' Erbolario "A Rét Királynői" EDP

L' Erbolario "A Rét Királynői" EDP
2022. április 15.

Én ezt nem értem... 🙁 Az üzletben próbáltam, sétáltam, visszatértem megvenni. Olyan könnyed, tiszta, szolid illatnak tűnt. Erre most itthon kibontottam, kipróbáltam, és csak egy fanyar, keserű, savanykás valamit érzek...
Remélem, később visszajöhetek még felpontozni.

Másnapi update: megkezdődik a felpontozás :) Ma őt viselem, és határozottan kellemes.Ma nem érzem savanyúnak-keserűnek, csak egy lágy, kamillás-mimózás (=nincs benne) illat csap meg néha, ami miatt megvettem tegnap. Most 4 csillag, de lehet, hogy lesz ez még 5 is, mert ez ilyen szép, lassan kibontakozó szerelemnek tűnik, és mivel a púderektől már kicsit elfáradtam, jólesik minden, ami ez a lágy, tisztább vonal.