piskótatészta

Regisztráció dátuma: 2014. június 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 1.
Bőrprobléma: -

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej
2014. szeptember 2.

Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri. Én főleg a smink eltávolítására használom,így sokáig elég is lesz és erre egyébként tökéletes is,nem irritálja a szememet és a vízálló sminkkel is elbánik.Kár,hogy limitált,mire elfogy,már biztos nem lehet majd kapni,pedig újravenném.

Labello Repair & Beauty Ajakápoló

Labello Repair & Beauty Ajakápoló
2014. szeptember 2.

Pár napja beszereztem egyet belőle,mivel a rossmannban akciós volt,nekem meg szükségem volt egy erősebb ajakbalzsamra. A hatásával egyelőre elégedett vagyok,bár még csak pár napja használom. Majd inkább a hűvös,szeles napokon dől el,hogy mit ér. Viszont az illata isteni! :) Az állaga is nagyon jó szerintem,eddig elégedett vagyok vele.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal
2014. augusztus 23.

Nem vártam sokat tőle,de annyiszor láttam a reklámot,hogy elkezdett érdekelni. A Tescoban vettem meg akciósan,de nem bántam meg! Nagyon szuper illata van és a hatása valami elképesztő. Egész nap puha volt tőle a bőröm és az illatát is sokáig éreztem. Sajnálom,hogy nem vettem meg hamarabb,nyárra szerintem ideális,mert nem ragadok tőle egész nap. A hűvösebb hónapokban is hasznát fogom venni a sietős reggeleken,az tuti. A többi fajtát is ki fogom próbálni.