pitypango

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub
2015. július 16.

A hármas hatású Neutrogena arctisztítót próbáltam hiába beszerezni, ezt vettem helyette, hasonlóan viszonylag elöl szerepel a szalicilsav, viszont egy hangyafuvallatnyival itt szebbek az összetevők.
Olajos sminklemosás után használom második arctisztítónak, mitesszeres bőrre kell egy "nagyágyú" is, ami valóban tisztítja a pórusokat, nemcsak a sminket távolítja el, enélkül nálam egy hét alatt elszabadul a pokol. (Mindemellett persze lassan vegyem fel a küzdelmet a ráncok ellen is, wonderful.).
A lényeg, hogy ezzel az arctisztítóval lassabban tömődnek el a pórusaim, picit szárít, pakolásként néha fenn hagyom egy pár percig, de ennek nem olyan feltűnő a pórustisztító hatása, mint a hármas hatásúnak.

REN Rosa Centifolia Hot Cloth Cleanser

REN Rosa Centifolia Hot Cloth Cleanser
2015. július 16.

A tökéletes "hot cloth cleanser" nyomában: én is erre a módszerre esküszöm, a különbséget a saját bőrömön tapasztalom, mióta legalább annyi időt és energiát szentelek az arcbőröm tisztítására, mint az utána következő arcápolási lépésekre. Lehetőség (és a bőröm aktuális állapota szerint) az olajos/ krémes cleanser után szalicilsavas terméket használok (erre a célra a Neutrogena nekem teljesen bevált). Így első lépésben jött a REN: nagyon krémes, egyáltalán nem waxos vagy vajas, olajos állaga van, de maradéktalanul csak meleg törlőkendővel jön le . Én a zuhany alatt távolítom el a szemsminket is, ezzel is megbirkózik: spirál + tus kombót is egy kis masszírozás után felold, nem irritálja a szemem. Én nem szeretek vattával pepecselni, de kinek hogy kényelmes :)
A hozzá adott egy darab törlőkendő persze önmagában kevés, vettem hozzá öt-hat darabot (dm vagy Rossmann noname kendői is megteszik, a lényeg, hogy ne egy hétig ugyanabba töröljünk az arcunkat, ugye :)
Őszintén: én nem érzem, hogy itt egy 7000Ft-os arctisztítót használnék :( Valóban nagyszerű aromaterápiás élmény, de ebben ki is merül a legnagyobb erőssége. Sminkeltávolításban a The Body Shop kamillás arctisztító vaja hatásosabb (mitesszeres bőrre sajnos használhatatlan). A REN bár valóban puha arcbőrt hagy maga után, de ezt megkaptam 8 fontért cserébe a Sukin krémes arctisztítójától, ezért a pénzért pedig elvárom azt a pluszt, ami megkülönbözteti más hasonlóan szép összetevőlistával rendelkező arclemosótól.
Összességében minden igaz, ami a termék leírásában szerepel, de úgy érzem ettől alacsonyabb árkategóriában is árulják ugyanezt az élményt ( najó, mínusz az aromaterápia :) én így tovább keresgélek.

Redken Extreme Anti-Snap

Redken Extreme Anti-Snap
2015. július 15.

Eddig a legjobb hajban maradó kondicionáló, amit valaha használtam. Fantasztikusan puha, selymes, lágy esésű lesz a hajam tőle, anélkül, hogy egy kicsit is elnehezítené. Nagyon kevés mennyiség is elég a látványos hatáshoz, és szőkítés után az egyik csodafegyverem, hogy ne töredezzen rommá a hajam vége. Nagyon kevés hajápoló termékkel vagyok maradéktalanul elégedett, de ez a krém sokat segített, hogy ne csak megtartsam a hajam hosszát masszív igénybevétel mellett, de még növeszteni is tudjam. Két hajmosás között is használom néha, mikor egy kis életet szeretnék vinni a hajamba.

Update: A Kerastase Ciment Thermique mellett már nem töltötte be funkcióját (mindkettő hajerősítésre, hővédelemre termett :), elég hasonló hatású a két termék, de a Kerastase jobban szerepel vékony szálú hajnál: nem száll úgy a hajam, tartja a formáját, furán hangzik, de tapintásra is erősebbnek érzem.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydroxypropyltrimonium EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott