PixieCat

Regisztráció dátuma: 2017. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém
2020. május 20.

Igaz, hogy az összetevői nem a legszebbek, de már nagyon sok éve használom arckrémnek, és a problémás bőröm szereti, nagyon könnyed állagú, nappalra is jó, mert egyáltalán nem csillog tőle az amúgy zsíros arcbőröm, szeretem, hogy olyan érzés, mintha nem lenne semmi az arcomon, mert nagyon nem szeretem a nehéz krémeket. Testápolónak is nagyon jó, ár érték arányban is szuper, arckrémnek szinte ingyen van

Dermaroller Ii. Generációs 540 Tűs 1,5 mm

Dermaroller Ii. Generációs 540 Tűs 1,5 mm
2020. április 24.

0,3mm-es 540 tűs dermarollerem van, aliexpressen vettem, szerintem ugyan az mint az ebayes. Nem fáj, csak kellemetlen érzés. Arcra és nyakra szoktam használni, és az eredményét már szinte rögtön láttam. Pattanásos bőrön is használtam, nem volt problémám vele, de a gyulladt pattanásokat érdemes kikerülni. Utána nagyon kivörösödik az arcom, és olyan érzés, mintha nagyon leégett volna. De egyáltalán nem vészes, egyszer ledermarollereztem a barátom arcát, és meg se kottyant neki, pedig egy pattanás kinyomásába bele akar halni :DD
Este szoktam csinálni, amikor másnap tudom, hogy nem megyek sehova. Sima gyógyszertári alkohollal szoktam fertőtleníteni, az arcomat áttörlöm, a darmarollert pedig beáztatom előtte és utána.
Egy hasznos link tű mm mérettáblázattal, mire jó, milyen gyakran kellene használni: https://ginamber.com/pages/faq-dermaroller

Ebelin Hamam-Peeling Kesztyű

Ebelin Hamam-Peeling Kesztyű
2019. április 24.

Szuper! Még soha nem volt ilyen puha a bőröm.