PixieCat

Regisztráció dátuma: 2017. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Hamam-Peeling Kesztyű

Ebelin Hamam-Peeling Kesztyű
2019. április 24.

Szuper! Még soha nem volt ilyen puha a bőröm.

La Riche Directions Hair Dye

La Riche Directions Hair Dye
2018. szeptember 22.

Kedvenc hajszínezőm! A tuquoise és alpine green árnyalatok a kedvenceim, nagyon nagyon tartósak. A lagoon blue nem jött be, olyan mint egy nagyon híg kék, nagyon sokat rá kellett raknom, hogy legyen rendesen színe. Az atlantic blue szép középkék, de hamar türkizesre kopott.
A használatáról: Frissen mosott, kicsit nedves hajra kell felvinni, előtte nem szabad balzsamozni, a szinezőt csak ki kell öblíteni, nem kell samponozni. Szokták írni, hogy addig kell öblíteni, amíg nem ereszti a színét, de néhány szín nagyon ereszti a színét, én addig szoktam öblíteni, amíg érzem a hajamon, hogy már nincs rajta szinező.
Legalább egy óráig fent kell hagyni, amit ráírtak a dobozra az a pár perc szerintem hülyeség. Én spec benne szoktam aludni :D Nagyon puha lesz tőle a hajam ^^
Ha valaki aggódna a haja épségéért, ez fizikai szinező, nem vegyszeres, szinte mint egy színes balzsam/hajpakolás ;)

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2018. szeptember 21.

Régi kedvencem, már évek óta megvan, barátnőmnek is vettem, neki is bejött. Eddig csak pattanásokra használtam, de a narancsbőrömre is ki szeretném próbálni, próbálta már valaki úgy? dobjon egy üzit, mert nincs ötletem hogy lehetne kivitelezni :)
Szóval a pattanásaimra nagyon jó volt, érdekes, hogy tényleg hidratáltabb az arcom másnap reggelre. Nekem nem karcolja az arcomat, a sótömböt szoktam rajta húzogatni :D Bár lehet hogy azért, mert már sok éve meg van és nagyon simára kopott..
A használatáról: https://www.joegeszseget.hu/himalaja-soszappan
Itt nagyon jól leírják a használatát, anno én is innen néztem.
Röviden: bevizezed a sótömböt, én az arcomat is be szoktam, aztán a sós vizet kened szét az arcodon vagy a sószappannal vagy kézzel. Utána meg kell várni, hogy rászáradjon az arcodra, és igen, konkrétan kikiristályosodik a só a bőr felszínére:) ha teljesen száraz, kézzel illetve egy puha törölközővel le kell törölni a sókristályokat. Óvatosan kell csinálni,nem szabad dörzsölni, csak letörölni. Kicsit macerás, ha egy kevés marad az arcomon, azt le szoktam mosni, mert ha így fekszem le aludni, akkor szurkál :D
Nagyon fontos, hogy utána semmilyen kozmetikumot nem lehet az arcunkra kenni.
Én max hetente használom, biztos nem kenném magamra minden nap.
Akinek karcolt az mindenképp kézzel vigye fel!
Tényleg csíp, de csak ha sebek vannak az arcodon akkor durva, egyébként teljesen megszokható.
Fontos! Ez nem igazi szappan, vedd úgy, hogy egy sós vizes arcpakolás :) tiszta arcra kell használni!