pixiee

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2020. október 12.

Fú ez valami borzalom (sajnos) :(. Tényleg nagyon kiszárítja a hajat és összegubancolja. Nekem borzasztóan gyorsan zsirosodott tőle a fejbőröm és korpák is jöttek elő pedig nálam ez nem jellemző. Tény, hogy nehezen habzik, de az szerintem nem zavaró annyira.

Cien Nail Polish

Cien Nail Polish
2020. június 19.

Meglepően jó ez a lakk!! De tényleg. Kíváncsiságból vettem meg gondolván ha nem válna be az sem esne olyan rosszul anyagilag mivel brutál olcsó. Iszonyatosan jó az ecsete szerintem, nagyon nagyon gyorsan szárad, végre nem lett reggelre ágynemű lenyomatos a körmöm :D. Nekem egy piros színű van ami elég 2 rétegben is. Picit gyorsan kopik ezért csak a 4 csillag, de fedésben és száradásban bevált teljesen ennyi pénzért :).

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen
2020. február 18.

Sajnos nekem csalódás, amit sajnálok mert magát a márkát szeretem. Többször adtam neki esélyt, de nem működik :( miután megmostam a hajam olyan volt pár részen mintha nem sikerült volna rendesen kimosnom a sampont, de mivel többször is ilyen lett utána a hajtövem leálltam a használatával. Ráadásul nagyon viszketett a fejbőröm és korpás is lettem ami kb. sosem szoktam lenni. Az illata nem tolakodó és az állaga is jó szerintem, ezek miatt 2 csillag.