pixybaba

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték
2022. május 13.

Hatalmas csalódás volt. 2 hónapig nem festettem hajat. Volt egy vörösesbarna lenőtt, lekopott alapom. Gondoltam, felkenem a Universal Nudes 3-as sötétbarna árnyalatát. Hollófekete lett a hajam, ami jóindulattal sem mondható sötétbarnának. Soha többet.

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2017. december 23.

Én nagyon bírom ezt a terméket, mert eddig ez a legkíméletesebb cucc, amit a hajamra kentem. Könnyű felvinni, balzsamosan csúszik a hajon. Könnyű kiöblíteni is. Nem szárítja szét a hajam, puha, hidratált lesz a kezelés után is. Elvileg hajszínező, ezért is kezdtem el használni, amikor fél évig pihentetni akartam a hajam, amit a sok szőkítés, festés, hamvasítás szétbaszott. Nem hullott ki extra száz szál a használat után, ami más termék esetében sajnos elég gyakori volt. Sokáig a praliné barnát használtam, de meguntam. Legutóbb próbáltam a kókusszőkét, ami világosított rajta (írja is a dobozon hogy 1-2 árnyalatot világosít), viszont ez sem szárította ki. Nem lett valami hamvas, inkább aranyszínű. Lehetne több árnyalat is belőle! Lehetne több hamvas szőke árnyalat. A kíméletessége miatt nagyon kedvelem ezt a terméket. Vállig érő hajamra elég volt egy doboz is.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2016. május 4.

Nekem semmit nem csinált. Ugyanolyan véreres maradt a szemem.