platinakuka

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Petale De Nectar Issey Miyake EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Petale De Nectar Issey Miyake EDT
2020. június 6.

A testvéréhez hasonlóan felhő alapú illat, ami könnyen ölel körbe, de ha beleszagolok, már nem egyedül vagyok a parton a gondolataimmal, hanem kísér valaki, és azt nézi, ahogyan fújja a szél a hajam a napsütésben.
Csábító, vonzó illatjegyek, így ez a Pure nem csak Te vagy, és vele nem csak Te akarsz lenni, mert (mint a nektár) vonzani fogsz valakit, és ha ezt viseled, akarod is, hogy valaki észrevegyen.
Nekem ő és Pure bő fél éve a társaim,így én ezeket az érzéseket kapcsolom hozzá, és mint tudjuk, nőknél a parfüm nem csak az illat, hanem az érzés is határoz.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure EDP

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure EDP
2020. június 6.

Hűvös, de édeskés, könnyed, de komoly. Nem fojt, mégis nem lehet nem észrevenni.
Szerintem egy olyan felnőtt nőhöz illik, aki nem azért vonja magára a figyelmet, mert mindenáron akarja, hanem azért, mert létezik.
Soha, soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen illat lesz a menekülő buborékom, az új aurám. Beleszagolok és látom magam sétálni a parton, elkalandozva gondolatokban, szellős ruhában bukdácsolva.
Az életben túl sok nehéz dolog van, nyom, telepszik, belekúszik a lélekbe. Ez meg egy felhőre felrak, vagy talán én leszek a felhő. Csak az vesz észre, aki szereti a felhőket. 🙂
Imádom.
Rajtam tartós, és úgy tűnik, a DNS passzol is a bőrömhöz. Ahogy látom, én vagyok a kisebbség. Tesztelése bőrön ajánlott, mert komoly csalódást okozhat.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. április 4.

A kezdeti nehézségek után (rengeteg festéket vett fel) egy darabig jól tudtunk együtt dolgozni. A festék jó minőségű, nem lesz pandahatás spirál alapozó nélkül se! 😁
Szép pillákat lehet varázsolni vele. Ívelt, szétválasztott, nem ragacsos, hosszít. Azt hittem, tartós kapcsolatot alakítottunk ki, de ahogy telnek a napok, NEM BIZTOS.
Ami miatt levonok:
-az ára viszonylag magas, nyilván van drágább is, de azért a realitás talaján maradva nem hinném, hogy 5000 forintot három havonta kiadok, úgy, hogy az első 1 hónap arról szól, hogy omg ennyi festék, majd 1,5 hónapig minden happy, és utána már érezni, hogy szárad be rohamosan
-ennyi idő alatt ne száradjon be! 😀

Nem fogom higítgatni, mert nem vagyok kémikus (ki tudja, hogy reagálnak az anyagok), nincs kontaktlencse izém se szemcseppem, és amúgy is, ha olcsóbb árfekvésű termék 6 hónapig jól teljesít (utána kidobom) akkor a L'Oréal miért nem?

A "nem-CFség" miatt nem vonok le, de bánt.

Ötleteket a "Keresem az igazit" jeligére várok. (oké, nem, de keresek tovább, bocsi Paradise)

1 ÖSSZETEVŐ