platinakuka

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

K&B Maurers Körömvirág Kenőcs

K&B Maurers Körömvirág Kenőcs
2022. március 16.

Amikor annyira kiszáradt a bőröm, hogy foltokban érdes lett/kirepedt, ezzel kentem be, és hamar elmúltak a foltok. Ez kenőcs, nem krém, tehát nagyon sűrű, testes anyag, nehezen szívódik be, ne is számítsatok másra. 🙂
Vazelin és lanolin alapú.

Ha van gyereked, koszmós fejbőrre is tök jó 😁

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2021. június 12.

Szóval, Resilient Red.
Az applikátor nekem bejön, rugalmas, rövid szára van. A szín is jó.
Amit észrevettem én is, hogy sokáig tart, mire teljesen megszárad, és addig tényleg ragacsos. Kb fél óra, mire elmúlik.
Tartósság? Hát, semmi extra, úgy értem, tényleg sokáig fent van, most ettem, az ajkak belső oldala felé (szóval ahol a bőr és a nyálkahártya találkozik vagy valami ilyesmi) kezd kopni, de nekem az egy ilyen hely, bármivel kenem, onnan lejön.
Lemosni napolajjal tudtam 😁 gondolom egy olajos lemosó is képes rá egész jól, vagy étolaj, vagy bármi.
Mondjuk darabosan kopik, pereg le, ez elég csúnya is.

Viszont annyira nem rossz, hogy kidobjam, sőt. Simán átlagos, nem rossz, nem is kiemelkedően jó.
A legtöbb szín nagyon agresszív, harsány. Vörösben oké, de mondjuk az a pink meg a lila büntet, azt én is kidobnám.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2021. június 12.

A vörös 💄💋 Firestarter árnyalatot vettem, nyaralás előtt. Gondolkodtam a Maybelline terméke és ez között, de a színek miatt végül ezt dobtam be. Nem sárgás, nem bordós, nem lilás.
Elégedett vagyok vele, idő mire megszárad, de vállalható, és nyilván a 12 óra az úgy 12, ha közben semmi nem történik igazán a száddal, de jól bírja a gyűrődést, a kopása nem vállalhatatlan, és javítható utólag. Avon true superstay az első próbálkozásom e téren, ahhoz képest sokkal jobb. (én azt sem húztam le annyira, de vannak gyengeségei).
Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A kétfajta bőr (tudjátok... Külső ajak, belső nyálkahártya) találkozása nálam gyenge pont, nagyon hamar látszik, talán kibuggyan a szám vagy nem tudom 🤔
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.