Please

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2017. június 9.

Eddig azt hittem, tudom melyik a jó alapozó és nem kell rá tízezreket kiadni...DE most kipróbáltam ezt. Mintát kaptam a Müllerben és láss csodát, még magam is meglepődtem. Nekem zsíros a bőröm, orr körül iszonyú száraz és érzékeny. Ez az alapozó csodásan mattít, elfedi a pattanásokat, bőr hibákat, még sem maszkosít. Tartós is, órák elteltével sem fényesít ki. Kifejezetten zsíros, fénylő bőrűeknek ajánlják. Így mondhatom, betartja az ígérteket! Olajmentes, ami eddig is a legfontosabb volt számomra alapozó választásánál. Gyógyhatású összetevői vannak, melyek még fertőtlenítenek is, így nem okoz újabb kipattogzást. Bátran és nyugodtan viselhető. Abszolút megéri az árát. Azt hiszem 12 árnyalat közül lehet választani. Már megyek is megvenni az biztos!

HappySkin Clementina Arcradír Bio Citromfű Vízzel

HappySkin Clementina Arcradír Bio Citromfű Vízzel
2017. május 16.

Kicsit drága a mennyiséghez képest, de nagy arcradíros vagyok, és nem leltem ennél jobbra és hatásosabbra. Azóta mióta tudom, hogy sok arcradír műanyaggal radíroz...stb.stb...nem vagyok hajlandó csak natúrhoz nyúlni. :) Több márkát is kipróbáltam, de ez messze menően a legjobb! Zöldagyag az alapja, emiatt én pakolásnak is fent hagyom mielőtt radírozok, nagyon finom szemcsés, ami barackmag őrlemény benne. Az illata mesés, citrusos. Használata után annyira selymes és puha a bőröm. Sőt annyira jól dolgozik, hogy az arckrémemet csak felerősítette, valószínű sokkal jobban szívódik fel a bőrömben, mint előtte. A peeling hatás is annyira látványos, hogy a kozmetikusom is észre vette a változást. Csak ajánlani tudom! Tényleg! :)

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2017. május 16.

Soha még ennyien nem kérdezték meg tőlem, hogy ez az én parfümöm? Mi ez? Mit használok? :)) Férfiak-nők egyaránt oda vannak érte, én még sem éreztem még senkin ezt az illatot. A másik Lancome parfümmel ellentétben, ami minden szembejövő nőn illatozik, nem csak Julia Robertsen. ;) Ez az illat azoknak tuti befutó akik az édes, virágos gyümölcsös illatok kedvelői. Ebben van valami villámcsapás szerű dolog...annyira ütős, annyira figyelem felkeltő, még sem az émelyítő, cukorka illat, hanem egy vadabb, nőiesebb, kiemelkedő illat.