Plenda

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Masque Milano Times Square I.IV

Masque Milano Times Square I.IV
2022. június 29.

Ez az illat, igazi nagyvárosi nő illata! Jövés-menés, sürgés-forgás, az utca, az autók és minden más illatok keveredése. Szeretem illat! Különleges és iszonyat tartós. Az elején nagyon jól kijön szinte minden, amit írnak róla. Majd mikor csendesedik, elbújik a város illata és finom puha édesebb illatba csap át és reggeltől estig kitart! Imádom!!!!

Nayassia Paris Hymne a l'Amour EDP

Nayassia Paris Hymne a l'Amour EDP
2022. május 1.

Szeretem a púderes illatokat, ez valami kis csoda! Már a doboza és üvege is szép. Az illat igazi púder, nem babás, nem nyanyás, olyan púderesen púder, de nem az arcpúder. Finom, lágyan édeskés. Tartóssága is tökéletes, reggel fújtam és este még ugyanúgy éreztem.

2022.05.01
Kicsit kikell egészítenem. Melegebb naposabb időben, előbújik a mandarin illata a púder mellett es egy igazán csodás kis illatot művel a púderes illatból. Nem tűnik el a púder, de citrusosabbá válik, ami addig édeskés volt.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2022. február 17.

A nagy őrület engem is magával ragadott, kíváncsi lettem. Bementem a parfümériába megszagolni. Kifújáskor hatalmas csalódás, a papírcsíkot bedobtam a szatyorba. Na mire hazaértem és pakoltam ki, már éreztem a vásárolt ruhán a Baccarat illatot. És láss csodát!!!!! Nagyon tuti kis illat! Azóta beszereztem belőle 50ml, egy darabig elég. Akinek sok a Baccarat, nehéz, jódos, kórházszag, ( én szeretem 😊 ) annak ajánlom próbálja ki Arianat! Sokkal lágyabb, könnyedebb, édesebb, de mégis hozza a Baccarat illatát!