Plenda

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden

Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden
2024. május 2.

Próbából fújtam a boltban, csak az üvege miatt. Majd hazafelé azt vettem észre, hogy egyre többet emelgetem a kezem az orromhoz és ahogy telt az idő, egyre finomabb illatot éreztem. Mire hazaértem beleszerettem. Már érkezik üvegében hozzám! 😊 Ő lesz a nyári illatom, tartós, édesebb, trópusi, nekem tenger sós illat. Vanilia, irisz nagyon finom benne, de mégsem az édes púderes, talán a lótusz visszahúzza. Imádom! 🥰

Kenzo World EDT

Kenzo World EDT
2023. május 20.

Télen kaptam, na akkor úgy gondoltam mennie kell, túl virágos. Aztán rakosgattam ide oda, majd most a kezembe akadt. Nem vagyok az a virágos illat kedvelő, de adtam neki 1 esélyt. Szaladgálós mindennapinak jó lesz. Kis kedves lágy illat, melegebb időben rajtam hál'isten gyümölcsösebb es nem a virágos oldalát mutatja!

By Kilian Flower Of Immortality

By Kilian Flower Of Immortality
2023. május 20.

Annyira próbálnám szeretni, de sajnos ő engem nem! Az illata tökéletes, finom, lágy, de a tartóssága katasztrófa! Felfújás után 2 óra múlva még a ruhámról is eltünt. Azért ennyi pénzért az ember valamit várna, így hamar elfog fogyni, hogy 2 óránkét újra kell fújni!