pluca

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Hydrating Prime & Care Spray

Catrice Hydrating Prime & Care Spray
2020. április 14.

Nekem nagyon nem vált be, smink fixálásra, és arc felfrissítésére vettem, egyikre sem alkalmas. Kifújva egy csúnyán fénylő, ragacsos réteget hagy, a smink is csak összeáll tőle. Rettenetesen nézett ki az arcomon. Nem szeretek kidobni krémeket, de ezt nem találom alkalmasnak, hogy bármire is elhasználjam.

Bielenda Hydra Care Hidratáló Hatású Arc- és Testpermet Kókuszvízzel

Bielenda Hydra Care Hidratáló Hatású Arc- és Testpermet Kókuszvízzel
2020. április 14.

A márka termékeit kedvelem, emiatt választottam ezt is. Az arcomra használom tonizálásra. A szórófeje nem eléggé porlaszt, nagyon egy helyre fúj és sokat, amiatt én a kezembe fújom és úgy viszem fel az arcomra. Tonikként oké, az illata, állaga oké, de nem ad hozzá túl sokat a bőrömhöz, talán nem is kell sokat várni tőle. A Helia-D szőlős arcpermetét jobban kedveltem.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. április 14.

Eleinte nem tudtam eldönteni, hogy hozzátesz-e a bőrápolási rutinomhoz, de amióta elfogyott, nagyon hiányzik. Nekem segít az apró pattanások ellen, a faggyútermelést szabályozza. Az én bőrom elég érzékeny és nagyon vízhiányos is, ugyanakkor könnyen zsírosodik, ez a szérum ezt segít egyensúlyba hozni. Szebb lett tőle a bőröm.