Plusskutya

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic D Rotocord

Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic D Rotocord
2021. január 2.

A Hajszárító!
Két hosszú hajú egy családban, a hajszárító fontos része az életünknek :-)))
Túl vagyunk több márkán és technológián (Rowenta, Babyliss, Remington és Philips), ez a gép vált be a legjobban. A lányom haja hosszú, erős, vastag és sok, az enyém szintén hosszú, de vékony, kevesebb, festett és sérülékeny, de mindkettőnk haját tökéletesen szárítja.
Nagyon gyors, de nem éget, erős, de nem "ordít", és ehhez a tudáshoz / gépészethez képest könnyű.
A miénk a 9400-as számú, gyönyörű mélybordó, csillámos beütéssel, a sok uncsi fekete-szürke házhoz képest igazi műalkotás.
Több éve használjuk, nyúzzuk, hurcoljuk magunkkal - mert mióta megvan, én szállodai (és egyéb, pl.uszodai) hajszárítót nem engedek a hajam közelébe.
Abszolút megérte az árát, mégha valamivel többi is került, mint az átlag, annyival szebb a szárítás eredménye, jobb állapotú a hajam utána, hogy újra ugyanezt venném.
A teljes képhez hozzátartozik, hogy nincsen hozzá tárcsa-fej, amivel hullámos/göndör frizura készíthető, de az eddigiekét sem használtam, így nekem nem hiányzik.

Dior J’Adore Infinissime EDP

Dior J’Adore Infinissime EDP
2020. december 29.

Nekem nagyon nem. Illatmintát kaptam Douglas vásárlás mellé, ezeket mindig félreteszem utazásokhoz, de jelen helyzetben az azonnali felhasználás mellett döntöttem. Reggeli fújás után most estefelé még érzem a nyomait, de nagyon kell keresni. Nem az én világom, a tucatillatok közé sorolom. Nincsen szakavatott parfüm-nózim, ezért nem tudom megmondani, pontosan mit érzek, csak azt, hogy számomra unalmas. Nem vagyok egy mai csirke, de úgy érzem, még nálam is idősebbeknél lehet befutó. Noha nem tetszik, emiatt nem pontozom le, a tartóssága erős 4-es, a tucat-jelleg miatt vonok le még egy csillagot.

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2020. december 28.

Mindent visz! Szó szerint :-) Egy pumpányi elég, és szinte nyom nélkül tüntet el mindenféle sminket, szemspirált, alapozót, még a Chanel krémbronzosítóját is.
Kíváncsiságból újabb és újabb arctisztítókat próbálok ki, és mindegyik után micellás vattakoronggal ellenőrzöm, mennyire alapos munkát végeztek. Ez eddig a legjobb, alig látszik valami maradvány a fehér vattakorongon.
Amit nem szeretek benne, hogy noha olajos lemosó, de nagyon szárít, lemosás után azonnal húzódik a bőröm, nem győzöm visszahidratálni.
De megbocsátom neki, mert gyors és egyszerű a használata, alapos és környezetbarát (nem kell hozzá vattakorong, kevés is elegendő belőle és van utántöltője). Ez utóbbit már be is szereztem :-)