Plusskutya

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. november 1.

Nemrég egy sminkes szakember felvilágosított, hogy az általam használt és imádott MAC Studio Fix nem a hétköznapi emberek mindennapos alapozója. Akkor érdemes inkább feltenni, amikor komolyabb és hosszan tartó fedésre van szükségünk.
Így a MAC mellé elkezdtem keresni egy könnyebb, vizesebb alapozót. Az összes drogériás terméket végigpróbáltam, volt amelyiknek az állaga vagy a fedése nem tetszett. A színekről nem is beszélve. Vagy hullafehér vagy természetellenesen barna.
Aztán megtaláltam ezt, 5N Sand árnyalatban, és tökéletes.
Közepesen fed, nem maszkszerű, jól viseli a kombinált bőröm.
Mindig lepúderezem, azért így is kifényesedik a T-vonalamon, de melyik alapozó nem?!

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
2019. október 30.

Hát én még sminktermék megvásárlásán nem tököltem ennyit.
Egyrészt nagyon drága, másrészt nagyon komoly mennyiség.
Egyrészt látatlanban kell megrendelnem, mert itthon már nem találtam a drogériákban, másrészt az itteni vélemények, YT videók alapján bombabiztos beszerzésnek tűnik.
Végül vettem egy mély levegőt és megrendeltem.
Amíg vártam, hogy megérkezzen, kuponosan beszereztem a RT duo-fiber ecseteit, mert valahol azt olvastam, hogy krémes állagú termékekhez azok a legjobbak. Az arcra valót néztem ki ehhez.
Aztán megérkezett, és kipróbáltam, és tényleg valami csoda. Felkenés után eltűnik, beépül az arcbőrbe, és csak egy egészséges szín látszódik. Kifejezetten napbarnítottnak nem mondanám, a bronzosító sem barna a tégelyben, de mégis működik, pedig NW20-as, fair to medium a bőrszínem.
Úgy gondolom, pont emiatt télen is fog működni, és nem fogok természetellenesen bronzosított, szoláriumszökevény benyomást kelteni :-)

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2019. október 26.

Eddig a Clarisonic Miájára esküdtem, de mivel már nagyon régóta megvan és minden nap használom, aggódtam, hogy hamarosan feladja, ezért egy kuponos napon beruháztam erre. Szerintem az mindent elmond, hogy mióta megvan, el is felejtettem a Miát.
A HappySkin arctisztító habjával használom, elég egy pumpányi, mert annyi habot generál. Hajlamos vagyok túlfuttatni a tisztítási időt, mert annyira puha, finom rezgésű, a Mia ennél sokkal durvább, még a sensitive kefével is.
A fokozatot nem szoktam állítgatni, az orromon és az államon használom a durvább sörtéket, máshol a simákat.
Az eredmény csikorgó tisztaságú bőr, nálam egyértelműen kevesebb mitesszer. A szérumokat, krémeket is jobban beszívja a bőröm, mióta ezzel tisztítom.
Nekem maximálisan bevált, jár az 5 csillag.