Plusskutya

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2022. augusztus 7.

Szintén krémmániás véleményeknek köszönhetem, hogy egymásra találtunk. A Shiseido 'okos vize' helyett kerestem utódot, mert azt (is) megszüntették.
Azonnal szerelem lett, a csomagolása abszolút minimalista, de pont ezért tetszik, semmi csicsa, kézreáll, és jól mutat a polcon.
A tartalom is elvarázsolt - szerintem levendulás-gyógyfüves illata van, nekem bármi jöhet, aminek köze van a levendulához.
A hatása lenyűgöző, tág pórusú érett bőrön igazán látványos. Nagyjából 1 hónap használat után abszolút meggyőzött, a pórusaim tisztábbak, a bőröm feltöltött(nek néz ki), a felszíne simább. Sok minden egyebet is használok, de biztos, hogy fontos szerepe van az arcom jelenlegi minőségében.
Sokáig elég, van is még benne bőven, de már kutatom az új flakon beszerzési forrását.

The Body Shop Fuji Green Tea Balzsam

The Body Shop Fuji Green Tea Balzsam
2022. július 9.

Egy újabb véleményem, ahol a termék illata ront a sokcsillagos értékelésen.
Szerintem egy kiváló hajbalzsam, táplálja és puhítja a hajamat, és a hajmosás során összegubancolódott szálakat is könnyebb lerendezni a használatával, viszont nem nehezíti el és nem zsírosítja (csak a hajam alsó 2/3-ára használom és bőven teszek rá, nem sajnálom).
De az illata engem teljesen kiüt. Annyira erős - szerintem jázminos, hát az összetevők között sincsen még utalás szinten sem, de én akkor is azt érzem és utálom), szóval annyira erős, hogy hajmosástól hajmosásig megmarad. Pedig alaposan kiöblítem, mégis 3-4 nap múlva a következő hajmosáskor, amint víz éri a hajamat, megcsap az illata. Ilyet más hajbalzsamnál még nem tapasztaltam, pedig - éveim okán is - túl vagyok már jópáron.
Valóban sűrű és elég nehéz kiimádkozni a flakonból, ezért én fejjel lefele tárolom a zuhanyban, normális kupakja van, így elég stabil tótágast állva is.

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi
2022. július 9.

Jól működik, csak az illatát tudnám feledni - macsós borotvahabra emlékeztet, ami egyáltalán nem tetszik a hajamon.
A Matrix Ecquisite olajától elalélok és az Indola Glamorous olaja is felér egy illatterápiával. Ehhez képest az Alfaparf elbújhat. Csak azért fogom elhasználni, mert viszonylag hamar elillan ez a 'szag', nagyjából egy órát kell kibírnom, és a hajvégeimet szépen karbantartja.
Andreea Ali (azon kevés YT szépségguruk egyike, akit évek óta figyelemmel kísérek és adok a szavára) mutatta egy videójában, hogy ő minden este tesz a hajolajából a hajvégeire, és befonja. Ez a módszer egészségesen tartja, de nem zsírosítja el a haját. Én ugyan nem minden este, de hajmosások között, ha eszembe jut, ugyanígy járok el, tényleg számít a töredezés megállításában, de nem kell emiatt gyakrabban hajat mosnom. Szóval bevált.
Az olaj csomagolása a legcsinosabb szerintem a most kaphatóak közül, formás üveg igényes pumpával , a polc dísze is lehet(ne, ha nem tartanék attól, hogy leverem, és összetörik), így a fürdőszobaszekrény mélyén lapul, biztonságos közegben.