pm2013

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2021. szeptember 7.

Ez az a rúzs, ami igazán csúszik az ajkon a felvitelkor, úgyhogy figyelni kell, nehogy kimenjen, ha nincs mellette ceruza használat. Az illata kellemes, az érzete krémes, fényes, tápláló. Jó érzés viselni, de vajas jellege miatt hamar kopik. (Erre szoktam azt mondani ugyebár, hogy valamit, valamiért.)
Ha a matt rúzsok után az ajkaidnak hidratálásra, táplálásra van szüksége, ez a rúzs ceruza lehet rá a megoldás.

Avon Color Trend Korrektor

Avon Color Trend Korrektor
2021. szeptember 7.

Mindkét színt megrendeltem, mondván, hogy télre a világos, nyárra a sötétebb kell. A színekkel nem is lett volna gond, de maga a korrektor állaga - s most, hogy látom, mik vannak benne, az összetétele is - csapnivaló. Túl tömör, túl zsíros. Nehezen kenhető, s bár jól fed, túl maszkos a hatása. Az érzékeny szem alatt részekre senkinek sem ajánlom a felkenését (eszméletlenül kiszárítja a bőrt!), maximum az arc más részein előforduló bőrhibákra, de azt sem jó szívvel.

Update: Ahogy korábban is írtam: nehéz, zsíros érzetű, de jól fedő "valami". Nagyon megbántam, hogy megvettem anno. Régóta kísérem figyelemmel, ahogy az Avon évtizedeket megkésve, a fogyasztói igényeknek ellenállva tartja magát az elavult, de olcsó receptúrákhoz. Amit kozmetikumban elkerülni kívánnék, az itt mind egyetlen termékbe van belezsúfolva. Az meg egyenesen hihetetlen, hogy milyen elképesztő mennyiségű (ráadásul a kerülendőbb fajta) tartósítószer van benne. Azt hiszem, az mindent elmond, hogy amikor végre rászántam magam, hogy több év porosodás után végre kidobjam (nem volt lelkem senkire sem rátukmálni ezt a borzalmat), akkor még mindig ugyanolyan volt a termék állaga és szaga.
Ha jót szeretnél a bőrödnek, akkor inkább keress helyette alternatívát, ami talán nem lesz ennyire nevetségesen olcsó, de a bőröd feltétlen meg fogja neked köszönni.

Merazur Blue EDP

Merazur Blue EDP
2021. augusztus 23.

Míg a Merazur Green a citrusos, zöld vonalat képviseli, a Merazur Blue a tengerparti atmoszférát próbálja megfogni. Édesebb, virágosabb testvérénél, de még minidg a könnyedebb illatok képviselői közé tartozik.