pm2013

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2019. május 8.

Csatlakozom Mokusch-hoz. Ebben az alapozóban nincs semmi légies, s nagyon is maszkos! Van olyan, hogy az alapozó nem ad szép képet, ha száraz vagy problémás az ember bőre, de ez az alapozó még hidratált és tökéletesen előkészített bőrön is olyan maszkosnak hat, mintha minimum színházi sminknek tervezték volna. Még az arcon lévő (egyébiránt láthatatlan) szőrpihéket is úgy vonta be, mint csirkecombot a panír!
Nem találtam olyan felviteli technikát, amivel vállalható összképet tudtam volna elérni vele, úgyhogy mindig lemosás lett a vége.
Én is akciós áron jutottam hozzá, de így is merő pénzkidobás volt az egész. Egy forintot nem ér ez az alapozónak mondott szilikonhalmaz.

Yardley English Lavender EDT

Yardley English Lavender EDT
2018. november 29.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem az "igazi" levendula illat mindig is a "hagyományos" - aka francia - levendula illat volt. A Yardley parfümje viszont az ún. "angol" levendulából készül, amit ráadásul még kiegészítettek más illatanyagokkal is; így a végeredmény szagolgatva - amelyből kétségkívül elsőre ez a virágillat emelkedik ki - nekem sosem jutna eszembe sem a molyirtó, sem a temetős néni. :) Szerintem nagyon kellemes illat, de tény, hogy nem mindenkinek ajánlható a viselése. :)

Frissítés 2018.11.29:
Kérem vissza a régi illatverziót!!! Amióta új a csomagolása, az illata sem a régi! Ez az új verzió borzalmas, mesterséges és - most vetek gyorsan egy keresztet magam elé - büdös! RIP régi, kellemes levendula illat! Az új csak a vécébe jó illatosítónak, ha nincs más. :(

Alverde Gel Make-Up

Alverde Gel Make-Up
2018. november 29.

Ez nekem az abszolút Alverdés kakukktojás. Polcon kihelyezve sosem láttam. Mikor először rácsodálkoztam, hogy ez meg mi, már az akciós termékek között volt - szerintem teljesen jogosan - kiárusítandó és hamar elfelejtendő (véleményem szerintem abszolút félresikerült) termékként.
Bevallom vonzott a könnyed, gél állaga a sok olajosabb, olykor számomra túlságosan is nagy fedésű, nehéz textúrájú termékek után. Azt gondoltam, könnyed nyári kiadás lehetett, ami valamiért hozzánk nem jutott el "időben", így már kifutóban lévőként esett meg a "nagy találkozás"...
Hát. Mit is mondjak? Szerintem totális katasztrófa. Hiába akartam szeretni, maga a termék egy totális mellélövés.
A gél állag miatt az elkenése során kapásból csomósodik, az alkotóelemei szétválnak. Egyszerűen nem ad egységes képet. Csak maszatolja az ember, hogy valami egyenletességet elérjen... aztán idővel feladja.
A szaga meg valami iszonyatos!
Csak egyetérteni tudok az előző hozzászólóval. Bármilyen csábító is az ár, csak az vegye meg, akinek a tégelyre van szüksége, mert ami benne van, azt talán még a kuka is kiveti magából...