pmarcsi

Regisztráció dátuma: 2012. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Halloween EDT

Halloween EDT
2018. november 15.

Mindenféle parfümöt kipróbáltam. Szeretem is a finom illatokat. Ezt egyszer megvettem, majd el is adtam, mert nem éreztem magaménak, a párom sem szerette valamiért. De!! Amióta kismama vagyok, azóta ezt az egyetlen illatot kedvelem, semmi mást nem használok. Persze az első 4 hónapban semmit, de onnantól kezdve csakis Őt. Bárhogy is alakuljon imádatom a többi parfümmel, életem legszebb idöszakának emlékei ehez az illathoz kapcsolódnak. ❤🤰❤

Calvin Klein Ck2 EDT

Calvin Klein Ck2 EDT
2018. augusztus 3.

Szerelem első illatolásra!
Először a munkahelyem folyosóján éreztem meg ezt a csodát. Beletelt néhány napba, mire "kiszagoltam" a gazdáját, de végül megtaláltam! 😄
Olyan erősen hatott rám, hogy nem volt kérdés megveszem-e.
Nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Számomra inkább nőies illat, bár eleinte én is éreztem a férfias vonását, de ez mára már megváltozott.
Egyáltalán nem tolakodó. Letisztult, mégis különleges, citrusos, virágos , friss-vizes illat, ahogy az előttem is leírták már.
Tartóssága tökéletes! ❤

Ud.: Azóta is imádom, nem csalódtam benne. Sokan megdícsérik rajtam, és én sem tudom megunni!

Ud.2: Olvasgattam az általam írt véleményeket itt Krémmániám, megláttam mit írtam eme parfről. Elnevettem magam. Lelki szemeim előtt láttam, a véleményemet olvasó emberek eltorzult arcát,kikerekedett szemeit. 😃
Már teljesen másként gondolok rá. Magamra nem fújnám. Kismama vagyok, gondolom emiatt változott meg ennyire az ízlésem, de mindenesetre vicces volt visszaolvasni, belegondolni. Nem vonok le csillagot, mert tartósnak tartós, és néhány éve nagyon-nagyon szerettem.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. július 19.

Engem is borzasztóan dühít a mennyiség, amit kapunk. Maga a termék szuper. Könnyű vele dolgozni, tartós, 5 csillag lenne, ha nem fogyna el 1,5!!! hét alatt. Emiatt bizony kevesebbet érdemel