pMichelle

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich
2019. január 14.

Nekem télen mentetlenül cserepes a szám addig a ponting hogy néha szétreped és vérzik is. Nos ez a kis csodaszer megmentette. Sok mindent próbáltam már de erre ez a legjobb. Teljesen beszívódik, nem hagy fényes siklós vagy waxos érzetet, hagyja a szám "lélegezni" (igen ostoba kifejezés de érzetre tényleg ilyen).
Egyébként a cucc remek összetevőkkel rendelkezik, pont ezért vettem meg. Teljes arcra én nem kenném ugyanis könnyen eltömődnek a pórusaim és ebben bizony van kókusz olaj ami azért tömény.
Aztán elkezdtem szemkörnyék ápoló krémként is használni és arra is tökéletesen megfelel...sőt jobb mint sok másik drága kencefince. Testre nem próbáltam, a könnyedebb krémeket kedvelem.
Nagyon jó a formula (be is táraztam belőle még 2 darabot, mielőtt véletlenül kivonnák)
És ennyi pénzért ajándék!

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2018. október 24.

Oh alig vártam, hogy valaki feltöltse .
Nyaralásom legeslegjobb szerzeménye. A leíráson annyit módosítanék, hogy nem csak nude árnyalatban van, nekem személy szerint egy latinos vörös van meg (valami Ruby névre hallgat).
Nem szárít (bár nem is szárad gyorsan). Mindent bír... víz, olaj, puszik, hőség.
Szerintem sokkal jobb mint az agyon hypolt Maybelline. A csoki illat kellemes, nem émelyítő. Tervezem majd egy nude szín beszerzését is ha a másik márkás elfogy.
Csak ajánlani tudom.

Sephora Waterproof Eye Makeup Remover

Sephora Waterproof Eye Makeup Remover
2018. szeptember 24.

Egyszerűen csalódás.
"Kényszerből" vettem egy kis utazó méretet ugyanis nem vittem magammal a nyaralásra vízálló szemfestéklemosót de ott útközben beszereztem egy fekete tust valamint egy vörös rúzst (mindkettő Loreal, nem egy lemoshatatlan csoda márka) aztán a Sephoraban bolyongva jött a megvilágosodás hogyha lesz időm sminkelni... azt majd hogy fogom leszedni. Szóval ő jött velem.
Nagyon gyenguska. Egy sima spirállal is nehezen birkózik meg. Senkinek sem ajánlom.
Most hogy nézem az összetevő listát rájöttem mire hasonlít...mintha az ember sütőolajjal pacsmagolná az arcát