PMJuci

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. február 3.

Alapvetően pigmentfoltok elleni céllal vettem meg, de nálam a hidratáló hatása szuper! Nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, és egyáltalán nem hagy ragacsos réteget, így kedvemre rétegezhetek utána egyéb szérumokkal, hidratálóval stb. A foltok elleni harc hosszabb folyamat, tehát nem várom el, hogy 1 üveg után azonnal eltűnjön rólam mind, de folyamatosan figyelem a hatását ezen a téren (is).

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2019. február 3.

A történet úgy kezdődött, hogy a sokak által imádott PC Resist Super-Light Wrinkle nálam sajnos nem működött, felkenéskor nagyon szárított, kiemelte az apró ráncaimat, pár óra elteltével pedig már át is fényesedett, nem volt kényelmes "viselni". Ezért egy darabig inkább kémiai fényvédőket használtam. A környezeti ártalmakkal szembeni védelem miatt azonban kíváncsi lettem, így az éjszakai Defense hidratáló párjaként ezt is megrendeltem. Mindkettő gyorsan a kedvencem lett! Nagyon kellemes érzést nyújt már a felkenéskor. Imádom, hogy nincs zsíros réteg, amit eddig szinte minden fényvédőnél tapasztaltam. A "glow" hatás annyit jelent, hogy nem matt vakolatszerű lesz a bőr, hanem természetes bőrfényt ad. Az illata engem kicsit a rizstejre emlékeztet :) Ha alá még aPAD szérumot is teszek, akkor a hidratáló hatás is pont elég. Mégis a legnagyobb pozitívum számomra (az egész PC Defense családra vonatkozóan) a HEV és a légszennyezettség elleni védelem, amire a jelenlegi életvitelem miatt hatalmas szükség is van. 5 csillag, mi más?!

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2019. január 28.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. Deluxe mintát használtam belőle és teljesen meggyőzött. Az illata engem kicsit a PC Earth Sourced hidratálóra emlékeztet. Tényleg könnyű állagú, én épp ezért vagyok oda érte annyira! Mivel az esti rutin során több szérumot is használok előtte (/alatta), így nem vágyom nehéz, sűrű, fullasztó hidratálóra mindezek tetejére. Így nagyon könnyed és kellemes érzést nyújt, gyorsan beszívódik, nem ragadok hozzá a párnámhoz. Nappal pedig tökéletes szemkörnyék ápoló! Szárazabb bőrűek esetében a rétegezést ajánlom, ha önmagában kevésnek találják a hidratáló hatását. De a krém lényege, hogy a környezeti károk ellen próbál védeni, amiből van jócskán. Egész napos monitor előtti munka+este egy kis mobil nyomogatás és tv, vagyis maximális kék fény ártalom, +légszennyezettség, hogy csak néhányat említsek. Így legalább picit megnyugtathatom a lelkiismeretemet, hogy minden tőlem telhetőt megtettem ezek kivédésére. Nem kérdés az 5 csillag, és már rendelem is a következőt belőle.