pniki23

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2019. május 3.

Mint ahogy a leírásban is szerepel, gyönyörűen kiegyenlíti a bőrt, sokkal egyenletesebb a textúrája. Előtte catrice púdert használtam, amivel csak annyi problémám volt, hogy a nap közepére teljesen bezsírosodott a T vonalam, nap végére pedig abszolút nem látszódott a púder tartóssága. Régóta szerettem volna beruházni erre a púderre, nagyon sok jót olvastam róla, és végeredményképp teljesen megállja a helyét nálam. Leheletnyi mennyiséget elég belőle felvinni és csodás összképet ad. Egyelőre nem tudok rosszat mondani róla. A tégely tartalma úgy gondolom, 1-2 évig is elég lesz, így pedig nem gondolom ár-érték arányban annyira durvának. Nyilván nem a legolcsóbb termékek közé tartozik, de nekem eddig megérte a pénzét!

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő
2019. április 25.

Legjobb tusfürdő a világon! Először a kozmetikusom ajánlotta 6-7 éve mikor még pattanásokkal küzdöttem mind a hátamon, mind pedig az arcomon. Azóta is töretlenül csak ezt használom. Aki pattanásos, zsíros arcbőrrel küzd különösen jó,( igen arcra is!) Mai napig tisztítom vele az arcomat. Nagyon kellemes, először kissé gyógynövényes, tiszta illatot kelt, hamar hozzá lehet szokni, én nagyon szeretem.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2019. április 25.

Nagyon megvagyok elégedve ezzel az alapozóval, a glamour napok alkalmával sikerült beszereznem. Nem túl folyós, krémes állaga van, amit szépen el lehet dolgozni, akár ecsettel, vagy blenderrel. Én általában ecsettel szoktam felvinni, majd azután kissé vizes blenderrel elegyengetni. Mivel T vonalban zsírosodó nap végére a bőröm így púderrel mindenképp fixálom, így egész nap kellemes viseletet biztosít, nem csúszik el az arcomon. (Természetesen megfelelően alá kell hidratálni). Szépen fedi a pattanások után maradt hegeimet, de nem kelt maszkos hatást. Összeségében nagyon megvagyok vele elégedve, csupán egyetlen egy dolog van, ami nem tetszik benne, az iszonyat erőteljes parfüm illat..